Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Tragedia oponą się toczy

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Pięciu młodych ludzi puszczało na jezdnię w kierunku jadących samochodów oponę, co mogło doprowadzić do wypadku czy kolizji. Sprawcy w ten sposób zabijali nudę po ucieczce z placówki resocjalizacyjnej.

reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ulicy Piastowskiej w Szklarskiej Porębie. Według zgłoszenia, które trafiło na policję, pięciu młodych mężczyzn z góry puszcza w kierunku jadących pojazdów oponę.

– Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie na chodniku znaleźli oponę, ale sprawców już nie było. Zostali zatrzymani kilka ulic dalej. Okazali się nim uciekinierzy z jednej z placówek resocjalizacyjnych w regionie. Młodzi mają od 16 do 18 lat. Powiedzieli policji, że rzeczywiście puszczali oponę i traktowali to jak zabawę – mówi podisnp. Edyta Bagrowska z policji.

Uciekinierzy zostali odwiezieni do placówki resocjalizacyjnej. Nieletni za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowiedzą przed sądem rodzinnym, a 18-latek – przed Sądem Rejonowym w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka