Piątek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6125
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tragedia na torowisku

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 31 marca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Dziecko o nieustalonej jeszcze tożsamości i wieku zginęło w czwartek około godz. 8. 30 pod kołami lokomotywy.

Do tragedii doszło między ulicami ks. Kubsza a Drzymały, w miejscu, w którym wiele osób przechodzi nielegalnie przez tory. Policja ustala przyczyny wypadku.

Ostatnie takie tragiczne zdarzenie miało tam miejsce kilka lat temu, kiedy pod pociąg wpadł mężczyzna. Zginął na miejscu.

Służba Ochrony Kolei apeluje do pieszych, aby nie skracali sobie drogi przechodząc przez torowisko. Jak widać, może mieć to tragiczny finał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~zela 31-03-2006 13:50
o kurde ja jak jade na rowerze to zawsze przechodze przez tory pod wiaduktem...teraz wiem ze STRASZNIE zle robie i moge to przyplacic zyciem...pomodlmy sie za niego....
~adgam 31-03-2006 18:07
[*][*][*] niech spoczywa w pokoju Wyrazy wspolczucia dla, mam nadzieje szybko odnalezionej rodziny chlopca
~Aniayeti199 31-03-2006 19:25
Biedny chłopak ale zginal przez wlasna glupote ale zal mi jego i jego rodziny :( [*]
~jeleniogorzanin 31-03-2006 19:38
PKP powinno ogrodzic torowisko, zabezpieczyc tak jak to sie dzieje w cywilizowanych krajach a w jg sa wydeptane sciezki ludzie sobie spaceruja przez tory - odpowiedzialnosc za to co sie stalo ponosi glownie PKP!!!!
~to nienormalne 31-03-2006 19:43
Czy taki mlody chłopak niepowinien byc w tym czasie w szkole a jezeli miał na pozniejsza pore lub własnie szedł do niej to dlaczego przez tory to tylko wina jego matki, ze go tak wychowała NIEPOWINIEN SIE TAM ZNALEŚĆ gdyby był dobze wychowany !! †
~kolejarz 1-04-2006 18:01
Z racji "zawodu" jestem przy każdym tego typu zdarzeniu jeżeli ma miejsce w powiecie jeleniogórskim, lwóweckim, złotoryjskim i częściowo kamiennogórskim. W Jelonce pomiędzy wiaduktami na ul W. Polla a Jana Pawła II jest to 4 przypadek (3 śmiertelny) w ciągu 4 lat. Z doświadczenia wiem, że ogrodzenia, płoty, tablice ostrzegawcze, jeżeli nie są wielkości chińskiego muru nie zdają egzaminu. Są niszczone, rozkradane, dewastowastane, zamalowywane itp. Przykałady? Tylko w tym roku 3 krotnie zamalowane (na 3,5 m wysokości) napisy o zabronionym przejściu na filarach estakady na JP II. Tablic tam już nie wieszamy. "Istnieją" do 48 godzin. Na stacji w Jeleniaj Górze Zachodniej na pewno ktoś niedługo zginie. To nie czarny humor to rzeczywistość. Ogrodzenia koło nastawni już nie naprawiamy. Gdy zaspawaliśmy nielegalne przejście to tego samego dnia poleciały wszystkie szyby. Takich przykładów mogę przytoczyć dziesątki. Dlatego nie wiem o jakich cywilizowanych krajach pisze jeleniogórzanin. Ja objechałem pociągami sporą część Azji i całą Europę, ale takiej "cywilizacji" polegającej na ignorowaniu wszelkich zakazów jak w Polsce nie widziałem nigdzie (no może w Indiach). Charakterystczne jest to, że pod kołami pociągów ginią w zasadzie tylko dorośli (ostatni przypadek potwierdza regułę) w większości mieszkańcy najbliższych ulic i miejscowości. To my dorośli dajemy taki przykład. PO PROSTU NIE CHODŹMY PO TORACH. PRZECIEŻ ŚRODKIEM JEZDNI TEŻ NIE CHODZIMY MIMO, ZE NIE JEST ON ODGRODZONY, ZABEZPIECZONY ITD.
~boberki 28-04-2006 11:41
to okropna tragedia i nadejszla wiekopomna chwila wiec wypijmy po kielonie za jego zdrowie!!
~margot 29-04-2006 14:13
Czy wy sobie jaja robicie?za zdrowie chlopca ktory zginal?nie wiem jak mozna byc takim bezdusznym i tak nie szanowac czyjegos smutku i zalu.On umarl i uszanujcie to ,a nie sobie jaja robicie:/ja p****nie wiedzialam ze znajdza sie tacy ludzie dla ktorych nawet zycie blizniego nie ma zadnej wartosci:/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group