Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 9290
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tragedia na Matejki

Sobota, 12 lipca 2008, 15:09
Aktualizacja: 15:10
Autor: TEJO
40–letni mieszkaniec kamienicy przy tej ulicy wypadł z okna i poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę.

Przebywający w tym samym czasie w mieszkaniu mężczyzna mówi, że niewiele wie, bo spał. Wezwana na miejsce policja znalazła go kompletnie pijanego. – Po wytrzeźwieniu będzie przesłuchany – zapowiada kom. Bogumił Kotowski z KMP w Jeleniej Górze. Wstępnie zeznał, że być może lokator potknął się i stracił równowagę.

Policja nie wyklucza, że panowie wspólnie pili alkohol i pokłócili się, a w trakcie szarpaniny jeden drugiego wypchnął przez okno. Wątpliwości wyjaśni autopsja, którą przewidziano na poniedziałek. Zmarłemu mężczyźnie zostanie także pobrana krew do badań.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
652
Tak
40%
Nie
54%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o Ziemiach Odzyskanych
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Rondo gotowe, otwarcie za tydzień
 
Aktualności
Asfalt już czarny, ale na bocznych uliczkach jeszcze biało
 
Kościół i wiara
Cuda w Cieplickim klasztorze
 
Kilometry
Dlaczego w Jeleniej Górze zlikwidowano tramwaje?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group