Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5920
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Trąby, bomby, a przede wszystkim... anioły w Szkole 707

Sobota, 6 grudnia 2014, 7:15
Aktualizacja: 7:27
Autor: S–707
Karpacz: Trąby, bomby, a przede wszystkim... anioły w Szkole 707
Fot. S–707
Dobiegła końca kolejna, piąta już edycja Warsztatów Bożonarodzeniowych, będących nieodłącznym elementem przygotowań świątecznych w Szkole 707 w Karpaczu. W tym szczególnym dniu cała szkoła wypełniła się zapachem pierników, a anioły wszelakie zagościły w tych progach.

Anioły, będące tematem przewodnim tegorocznych działań artystycznych, zostały wykonane z użyciem różnorodnych technik i materiałów - między innymi z masy solnej, drewna, kory, papieru, a nawet łyżek drewnianych. Powstały także przepiękne kolczyki i wisiorki z anielskim motywem. Dla wielu uczniów była to już kolejna zabawa w tej formule i doskonała okazja do wspominania poprzednich edycji, a także możliwość doskonalenia warsztatu twórczego.

- Co roku uczniowie Szkoły 707 zaskakują kreatywnością, a my z podziwem obserwujemy, jak rozwijają się ich umiejętności i okazuje się, że każdy potrafi stworzyć swoje małe dzieło sztuki- mówi o warsztatach dyrektor szkoły, a uczniowie dodają: Świetnie bawiliśmy się robiąc świąteczne dekoracje. Skrzydełka aniołków zrobione ze złotej i srebrnej tasiemki wyglądały jak prawdziwe. – A mi bardzo podoba się piernikowy aniołek, którego zrobiłem specjalnie dla mojej mamy – powiedział jeden z uczniów.

Nauczyciele i uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w tej pysznej i kreatywnej zabawie, a przepiękne anielskie dzieła, powstałe w ramach działań warsztatowych, uświetnią Jasełka, które odbędą się 18 grudnia o godzinie 15.30 w Szkole 707 w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group