Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Toyota wjechała w latarnię uliczną

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z latarnią uliczną, które miało miejsce dziś (3.06) przy ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.40. Toyotą, która wjechała w latarnię podróżowały cztery osoby. Wszystkie zostały przebadane na miejscu kolizji, zaś jedna została odwieziona do szpitala. Na miejscu interweniowały policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe i energetyczne.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka