Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 9457
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski z najniższymi cenami w roku!

Poniedziałek, 16 listopada 2020, 9:01
Autor: Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski z najniższymi cenami w roku!
Fot. Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Trwa Wyprzedaż 2020 w Toyota Nowakowski, a co się z tym wiążę – ceny japońskich samochodów mocno spadają w dół. Wbrew opinii wielu ekspertów, sytuacja z koronawirusem tylko podniesie ceny aut po Nowym Roku, więc to najlepsza okazja aby wybrać Toyotę w promocyjnej cenie w salonie Toyota Nowakowski Jelenia Góra w Grabarowie.

Jak co roku wyprzedaże przyciągają dużą ilość klientów do salonów. Nic dziwnego, to najlepszy okres w roku jeśli chcemy zaoszczędzić i mieć nowy samochód. Jednakże w imię zasady „kto pierwszy ten lepszy” te najlepsze oferty się po pewnym czasie wyczerpują i do wyboru pozostają niekoniecznie te modele, które odpowiadają naszym wymaganiom. Dlatego nie warto zwlekać z kupnem Toyoty, gdyż przez pandemię ceny aut po Nowym Roku mogą pójść w górę.

Przestoje fabryk w okresie wiosennej pandemii zaburzyło budżety i można doszukiwać się także tego śladu w obecnych wzrostach cen. Unia wymaga w standardzie coraz bardziej zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz DAB. W tym kontekście jesteśmy szczęściarzami – Toyota nie musiała wprowadzać nowych napędów, a zaawansowane systemy bezpieczeństwa są w naszych autach jako standard od ponad 2 lat – mówi Robert Mularczyk - PR Senior Manager Toyota Motor Poland oraz PR Senior Manager Toyota Central Europe

Bezpieczeństwo w salonie

Za niecały miesiąc salon Toyoty w Grabarowie będzie obchodził swoją pierwszą rocznicę. Jest to nowoczesny, a przede wszystkim w obecnych czasach bezpieczny obiekt dla klientów i personelu. Normą jest dezynfekcja całego salonu oraz samochodów, płyny do dezynfekcji rąk i termometr przy wejściu czy zachowanie dystansu oraz obowiązkowe noszenie maseczki. Wszystkie tego typu przepisy pozwalają na normalne funkcjonowanie salonu i kontakt z klientem. Jeśli jednak chcemy zostać w domu to również możemy skontaktować się z Tobą za pośrednictwem Internetowego Salonu Toyoty, który jest dostępny na głównej stronie dealera Toyota Nowakowski Jelenia Góra.

Wyprzedaż 2020 – co wybrać?

Na początku musimy się zastanowić jaki samochód nas interesuje. Zdecydowanie trzeba przyjrzeć się hybrydom takim jak Yaris, Corolla czy C-HR. Ten wybór na pewno będzie prostszy gdy wejdziemy na stronę www.gwiazdytoyoty.pl. Przyglądamy się modelom, sprawdzamy rabat i umawiamy się do salonu aby przetestować wybraną przez nas Toyotę. Możemy nawet sprawdzić dostępne akcesoria czy podejrzeć jakie znane osobistości zaufały Toyota Nowakowski! To wszystko!

RABATY:

Yaris do 7.390 zł
Corolla Sedan do 20.700 zł
Corolla Kombi do 23.000 zł
C-HR do 17.900 zł
i wiele wiele innych!

Kontakt
Doradcy Toyota Nowakowski Jelenia Góra czekają na Ciebie w salonie przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A w Grabarowie!

Tel. + 48 75 640 45 11 lub +48 75 752 16 04

e-mail: handlowy@toyotajeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1292
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
 
112
Zderzenie Toyoty i Renault
 
Aktualności
Trwa remont mostu nad polderem
 
Aktualności
Czytelnik: grota solna nie dla dzieci?
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group