Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10396
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tomek Lewandowski na „Szwajcarkowym Graniu”

Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 8:41
Autor: WAC
Region: Tomek Lewandowski na „Szwajcarkowym Graniu”
Fot. Użyczone
Organizatorami koncertu byli: Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości oraz schronisko Szwajcarka przy wsparciu sprzętowym GOK Mysłakowice. Występ Tomka Lewandowskiego podziwiało kilkadziesiąt osób, którzy byli urzeczeni klimatem i nastrojem.

- Nie był to zwyczajny koncert – mówi członkini Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości Urszula Styczyńska, która na Szwajcarkę wraz z mężem Pawłem przyjechała aż z Bogatyni. - Była to podróż po przeżyciach artysty, które miały wpływ na jego twórczość i genezę piosenek. Wraz z 16-letnim Tomkiem przeżywaliśmy jego nieszczęśliwą miłość, podróżowaliśmy z nim na trasie Toruń-Piła i tańczyliśmy z Latoją w barze Non-Stop, uciekaliśmy z więzienia w Płotach, pocieszaliśmy w barze rolnika, gubiliśmy kartki z kalendarza, jeździliśmy pociągami do małych miasteczek, czuliśmy pustkę po tych co odchodzą i wiele innych intymnych, nastrojowych, śmiesznych sytuacji - opowiada.

Tomasz Lewandowski szybko nawiązał bliski kontakt z publicznością, która dopisała uwzględniając ten zimowy czas. Poruszał nieustanny ciepły uśmiech Tomka, któremu towarzyszył wesoły kominek. To był piękny wieczór. A po koncercie śpiewanki skończyły się po czwartej nad ranem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group