Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 15214
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Lipka: Tomasz Zawadzki i Bartosz Smętek po raz kolejny w RallyLandzie

Wtorek, 13 lipca 2010, 12:02
Aktualizacja: 12:07
Autor: atmo–sfera/arec
Jeleniogórska załoga w składzie Tomasz Zawadzki/Bartosz Smętek stawi się na starcie 5 Eliminacji RallyLand WRC Puchar 2010. Impreza odbędzie się 18 lipca na terenie osiedla rajdowego Lipka. Oprócz RallyLandu zostaną rozegrane zawody RallyLand Drift Cup by Maciej Polody.

Dla Tomasza Zawadzkiego kolejny start w RallyLandzie to szansa na rozwój -Jestem niesamowicie szczęśliwy, że po raz kolejny dostaliśmy szansę na udział w zawodach tego cyklu. To w jakim tempie rozwija się RallyLand jest nieprawdopodobne i niezmiernie mnie to cieszy, bo dla takiego zawodnika jak ja to fantastyczny sposób na pokazanie się z jak najlepszej strony i być może zaistnienie w „wielkim świecie" rajdów, o czym oczywiście marzę już od dawna. Poza tym, to co jako zawodnik otrzymuje w RallyLandzie jest bezcenne. Chodzi mi tutaj między innymi o doświadczenie – powiedział jeleniogórski rajdowiec.

W niedzielnych zawodach załoga zamierza powalczyć o wyższe lokaty – Po ostatniej rundzie popracowaliśmy troszeczkę nad autem i wydobyliśmy zalegający, dosyć spory zapas mocy, którego niestety cały czas mi brakowało. Może wystarczy by zmniejszyć te potworne straty pomiędzy mną, a czołówką w klasie by móc powalczyć o podium. Moje nastawienie i przygotowanie uznaje za bardzo dobre więc jeśli nic po drodze nie nawali, to na pewno pojedziemy szybko i będziemy chcieli znaleźć się jak najwyżej – powiedział Tomasz Zawadzki.

Zawodnicy są wdzięczni swoim sponsorom: Simet, Tomex, Brexel, Zabet, Optyk Anna, PPHU Jubo, Auto 102, BZB oraz agencji Atmo-sfera, która przygotowuje nagrania video załogi.

Więcej informacji o załodze znaleźć można na stronie internetowej www.zawadzki-rally.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
451
Jest nowy
7%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group