Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5617
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tomasz Kałużny odejdzie z Platformy?

Niedziela, 22 grudnia 2013, 8:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 grudnia 2013, 6:48
Autor: Angela
Jelenia Góra: Tomasz Kałużny odejdzie z Platformy?
Fot. MT
O rezygnacji z członkostwa w PO i funkcji przewodniczącego klubu jeleniogórskich radnych Platformy Obywatelskiej myśli radny Tomasz Kałużny. Został on powołany na to stanowisko po objęciu przez poprzednika, Leszka Wrotniewskiego, funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej w Jeleniej Górze.

- Po nowym roku będzie spotkanie klubu radnych PO i po tym spotkaniu podejmę decyzję czy zostanę w klubie, czy nie – mówi Tomasz Kałużny. – Chodzi o mój konflikt personalny z Krzysztofem Kroczakiem.

Współpraca z nim nie odpowiada mi. Uważam, że pewne rzeczy nie powinny wychodzić na zewnątrz, a wychodzą. Można tolerować pewne sprawy, ale do pewnego mementu, który właśnie nadszedł. Nie mam zastrzeżeń co do funkcjonowania większości osób w klubie. Do niedawna byliśmy w stanie wypracować kompromis co do stanowisk w konkretnych tematach, ale w ostatnim czasie trochę się to pozmieniało – mówi młody radny. – Nie wiem, co jest powodem tych zmian, ale mam nadzieję, że to się jak najszybciej wyprostuje. Jeśli nie – ja w tym nie chcę brać udziału – dodaje radny.

Tomasz Kałużny debiutuje w przewodniczeniu klubowi radnych PO i również po raz pierwszy sprawuje funkcję radnego i to niepełną kadencję. Wszedł bowiem do rady w lipcu 2011 roku w zastępstwie za Jerzego Lenarda, który został dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group