Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6794
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toaletowy problem na cieplickiej giełdzie

Poniedziałek, 17 września 2018, 6:36
Aktualizacja: Wtorek, 18 września 2018, 7:34
Autor: WAC
Jelenia Góra: Toaletowy problem na cieplickiej giełdzie
Fot. WAC
Na niedostateczną liczbę toalet, narzekają jeleniogórzanie licznie odwiedzający w niedzielę giełdę przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze – Cieplicach.
- Na bazarze przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze jest pewnie z tysiąc stoisk i mnóstwo odwiedzających. Tymczasem na placu są tylko dwie niewielkie toalety i trzeba czasem czekać do nich w kolejce pół godziny - zadzwonił do nas  Czytelnik. - W zeszłym roku były cztery takie przybytki, ale dwa zamknął sanepid. Miasto miało niezwłocznie postawić kolejne, ale dotąd tego nie zrobiono. Dlaczego? I kto odpowiada za warunki sanitarne na tym placu? - pyta Czytelnik

Administratorem miejskiej giełdy w Cieplicach jest Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Jego dyrektor Jerzy Lenard zdaje sobie sprawę z problemu zgłoszonego przez naszych Czytelników, jednak rozkłada ręce.

- Proszę pamiętać, że ZGKiM zarządza tylko około jedną trzecią obszaru giełdy, zaś reszta znajduje się na gruntach prywatnych - wyjaśnia dyrektor ZGKiM. - Tymczasem wszyscy odwiedzający targowisko korzystają tylko z naszych toalet. Najlepszym rozwiązaniem byłoby w tej sytuacji wybudowanie na terenie giełdy stałych sanitariatów, jednak w naszym budżecie nie mamy na to środków. Wpływy z opłaty targowej nie pokrywają nawet w całości kosztów utrzymania giełdy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
2
5%
Smuci
10
24%
Złości
25
61%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group