Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9970
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To trzeba pilnie naprawić!

Czwartek, 3 października 2019, 6:28
Aktualizacja: Piątek, 4 października 2019, 13:56
Autor: WAC
Jelenia Góra: To trzeba pilnie naprawić!
Fot. WAC
Z prośba o interwencję w sprawi uszkodzonej osłony kabla energetycznego, podwieszonego na moście łączącym ulice Pijarską i Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze zwrócił się do naszej redakcji pan Henryk (dane do wiadomości redakcji).
Uszkodzenie metalowej rury, wewnątrz której są przewody jest bardzo niebezpieczne - mówi nasz Czytelnik. - Aż strach pomyśleć co się stanie, kiedy ostre krawędzie pękniętej rury przetną kabel. Chcę dodać, że w tej sprawie byłem w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów i choć minęło już sporo czasu nikt nie kwapi się, aby usunąć uszkodzenie.

Jak informuje rzecznik Miasta Cezary Wiklik, o ile mosty, ich stan i konstrukcja są sprawą instytucji miejskich, to wszelkie sieci "podwieszone" pod te mosty są sprawą właścicieli (zarządcy) tych sieci, a są to różne podmioty, bo i Tauron, i Energetyka, czy ew. inne.

W tej sytuacji sprawą zainteresowaliśmy jeleniogórską Straż Miejską.

Na miejsce udali się nasi funkcjonariusze i potwierdzili spostrzeżenia państwa Czytelnika - mówi zastępca komendanta jeleniogórskiej Straży Miejskiej Jacek Winiarski. - Po sprawdzeniu okazało się, że właścicielem uszkodzonego kabla jest spółka Tauron Dystrybucja. Wysłano do niej pismo, w której zobowiązano do usunięcia usterki - informuje Jacek Winiarski.

Twoja reakcja na artykuł?

11
28%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
10%
Nudzi
2
5%
Smuci
15
38%
Złości
7
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group