Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5846
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To ostatni dzwonek wsparcia Szlachetnej Paczki!

Czwartek, 8 grudnia 2016, 8:13
Aktualizacja: Piątek, 9 grudnia 2016, 8:18
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: To ostatni dzwonek wsparcia Szlachetnej Paczki!
Fot. Archiwum Jelonki.com
– To są ostatnie chwile na zostanie darczyńcą Szlachetnej Paczki – informuje Paweł Wilk, lider jeleniogórskiej akcji. – Znalezienie chętnych pomoże nam zaopiekować się wszystkimi potrzebującymi rodzinami, również tymi z końca listy. Każda z tych rodzin to wielka historia, wielkie serce, dzielność i pokora wobec trudów życia. Często brzemię, które tych ludzi dotknęło, złamałoby niejednego z nas, a oni uparcie trwają w wierze w odmianę losu – dodaje Paweł Wilk.

Obecnie z regionu jeleniogórskiego znaleźli się darczyńcy dla około 40 rodzin. Bez pomocy są trzy rodziny. Wszyscy chętni, którzy chcieliby wesprzeć tą szlachetną ideę pomagania mogą się zgłaszać wchodząc na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybierając funkcję „wybieram rodzinę” (województwo dolnośląskie, rejon Jelenia Góra) , gdzie prezentowane są rodziny wytypowane do pomocy. Z tych rodzin można wybrać tą, którą chcemy obdarować.

- Potrzebujemy również współdarczyńcy, który wesprze rodzinę potrzebującą m.in. dużą wysoką lodówkę – mówi Paweł Wilk. - W rodzinie tej mamy utalentowanego zawodnika sportowego w biegach narciarskich. Chętnych do pomocy zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym pawel.wilk.szp@gmail.com.

Przypominamy też, że szukamy darczyńców dla trzech rodzin, których nikt jeszcze nie objął pomocą. Paczki będziemy rozdawać w sobotę (10.12) i w niedzielę (11.12) więc czasu nie ma zbyt wiele, ale zdążymy. Chętni darczyńcy niech się nie obawiają. W przypadku zgłoszenia się darczyńców dostaną komplet informacji na temat potrzeb rodziny. Zgłoszą się do nich wolontariusze prowadzący rodzinę – dodaje Paweł Wilk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group