Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 3621
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: To on okradał panie na wyrwę

Piątek, 20 lutego 2009, 15:51
Aktualizacja: 15:52
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: To on okradał panie na wyrwę
Fot. KMP
Przestępca, który atakował kobiety i wyrywał im torebki, schwytany. Łącznie okradł trzy jeleniogórzanki i spowodował straty w wysokości co najmniej 1200 złotych. 19–letniemu złodziejaszkowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, sprawca podbiegał od tyłu do pokrzywdzonych i z zaskoczenia wyrywał im torebki. Aktualnie ma on na swoim koncie trzy tego typu przestępstwa, których dopuścił się w Jeleniej Górze w lutym . Łupem złodzieja padały dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze. Łączna suma strat pokrzywdzonych wynosi nie mniej niż 1200 zł – wyjaśnia nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Po zgłoszeniu przestępstw przez okradzione kobiety policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie uzyskanego od pokrzywdzonych rysopisów oraz w oparciu o materiały własne policjanci wytypowali 19-latka jako podejrzewanego o te przestępstwa. Typowanie okazało się trafne, gdyż wskazany osobnik został przez pokrzywdzone rozpoznany jako sprawca kradzieży.

19-latek trafił do policyjnego aresztu. Był już notowany za inne przestępstwa. Za kradzieże grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group