Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

To już 13. kadencja

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Reprezentujący Euroregion „Nysa” Zbigniew Kulik z Karpacza został ponownie wybrany na wiceprezydenta Stowarzyszenia Europejskich Regionów Granicznych. Do wyboru doszło na walnym zebraniu tej organizacji zrzeszającej ponad sto euroregionów w Europie.

reklamy
reklamy

Zbigniew Kulik został wybrany na dwuletnią kadencję do zarządu tej organizacji już po raz trzynasty. Jest to także duże wyróżnienie dla Euroregionu „Nysa”, który został utworzony jako pierwszy w tej części kontynentu, po zmianach jakie zaszły w Europie Wschodniej po 1989 roku.

Dodajmy, że Zbigniew Kulik jest też członkiem międzynarodowego jury przyznającego doroczną nagrodę za współpracę transgraniczną „Żagiel miasta Papenburg”, ufundowanej przez Euroregion Ems Dollart. Tematem tegorocznej nagrody był: "Covid-19 - ponowne otwarcie granic. Wspólne środki i rozwiązania w regionach przygranicznych". Nagrodę otrzymała Wspólnota Robocza Pirenejów, działająca na pograniczu Hiszpanii, Francji i Andory.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka