Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

To już 13. kadencja

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Reprezentujący Euroregion „Nysa” Zbigniew Kulik z Karpacza został ponownie wybrany na wiceprezydenta Stowarzyszenia Europejskich Regionów Granicznych. Do wyboru doszło na walnym zebraniu tej organizacji zrzeszającej ponad sto euroregionów w Europie.

reklamy

Zbigniew Kulik został wybrany na dwuletnią kadencję do zarządu tej organizacji już po raz trzynasty. Jest to także duże wyróżnienie dla Euroregionu „Nysa”, który został utworzony jako pierwszy w tej części kontynentu, po zmianach jakie zaszły w Europie Wschodniej po 1989 roku.

Dodajmy, że Zbigniew Kulik jest też członkiem międzynarodowego jury przyznającego doroczną nagrodę za współpracę transgraniczną „Żagiel miasta Papenburg”, ufundowanej przez Euroregion Ems Dollart. Tematem tegorocznej nagrody był: "Covid-19 - ponowne otwarcie granic. Wspólne środki i rozwiązania w regionach przygranicznych". Nagrodę otrzymała Wspólnota Robocza Pirenejów, działająca na pograniczu Hiszpanii, Francji i Andory.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka