Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7892
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: To były ferie bez nudy (aktualizacja)

Środa, 20 stycznia 2021, 11:43
Aktualizacja: 11:48
Autor: WAC
Mysłakowice: To były ferie bez nudy (aktualizacja)
Fot. GOK Mysłakowice
Uczestnicy zajęć zorganizowanych online w trakcie zakończonych niedawno ferii zimowych przez Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach nie mogli narzekać na nudę.

Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach jako pierwszy w powiecie rozpoczął zajęcia z dziećmi online. Podczas ferii z GOK-iem naładowanych kulturą, codziennie o godzinie 11.00, na portalu społecznościowym, prezentowany był specjalnie przygotowany krótki film instruktażowy z pomysłami na zabawę czy też kreatywne spędzanie czasu. Dodatkowo Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach wraz z podległymi świetlicami w Łomnicy, Wojanowie i Karpnikach, nie mogąc prowadzić zajęć w tradycyjnej formie, przygotował specjalne pakiety z materiałami potrzebnymi do zajęć. Podczas zajęć online, można było zostać młodym chemikiem, robiąc szereg prostych, aczkolwiek zaskakujących doświadczeń, bazując jedynie na rzeczach znalezionych w kuchni.

Podczas ferii z GOK-iem nie zabrakło również zajęć kreatywnych. Nie zapomniano również o zbliżającym się Dniu Babci i Dniu Dziadka oraz dniu zakochanych. Podczas warsztatów pokazano jak zrobić z papieru laurki 3D oraz uszyć z lnu serduszko. Natomiast podczas warsztatów z gliną samoutwardzalną, nie tylko najmłodsi, mogli nauczyć się jak zrobić miseczkę np. z odciśniętym liściem.

Jeżeli ktoś przegapił kreatywne ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach a szuka inspiracji do kreatywnych zajęć to w dalszym ciągu może odnaleźć potrzebne do tego filmy na Facebooku GOK-u.

Ciekawym pomysłem jest również konkurs dla dzieci podsumowujący całość wydarzenia. Aby wziąć w nim udział trzeba wykonać minimum trzy prace z ferii z GOK-iem, a następnie wykonać ich zdjęcia, stworzyć kolaż i wysłać mailem na adres: swietlicagok@gmail.com. Oczywiście na zwycięzców czek atrakcyjna nagroda!

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
374
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group