Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 31 grudnia
Imieniny: Sylwestra, Mariusza
Czytających: 11568
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Tłumy pod Śnieżką?

Wtorek, 26 kwietnia 2022, 5:58
Autor: WAC
Karpacz: Tłumy pod Śnieżką?
Fot. WAC
Na masowy najazd turystów podczas najbliższego majowego weekendu szykuje się Karpacz. Na to, że bardzo wielu Polaków wybierze miasto pod Śnieżką, gdzie spędzą czas od 30 kwietnia do 3 maja świadczą wyniki wyszukiwania na popularnych serwisach, poprzez które szukane są i rezerwowane miejsca noclegowe.

Wskazują one, że w tym roku Karpacz podczas majówki będzie najchętniej odwiedzanym kurortem w Polsce. Co więcej, najprawdopodobniej odbierze palmę pierwszeństwa tradycyjnemu liderowi w tym względzie, czyli Zakopanemu. Za plecami tych dwóch miast plasują się Gdańsk, Kazimierz Dolny oraz Ustka.

Cieszę, się że Karpacz lokuje się w tej klasyfikacji przy tak rozpoznawalnych markach jak Zakopane czy Gdańsk – mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Tym bardziej, że w tym rankingu prowadzimy. To powoli staje się dobrym trendem. Przypomnę, że w ubiegłym roku wiele wskazywało, że także będziemy liderem jeśli chodzi o preferencje Polaków co do miejsca na spędzenie majówki, jednak lookdown pokrzyżował te plany.

Twoja reakcja na artykuł?

100
47%
Cieszy
8
4%
Hahaha
6
3%
Nudzi
7
3%
Smuci
13
6%
Złości
79
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
518
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
 
Kilometry
Pociągi wrócą do Bolkowa
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group