Niedziela, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2734
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tłumy na Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Sobieszowie!

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 24 grudnia 2016, 8:01
Aktualizacja: Niedziela, 25 grudnia 2016, 7:54
Autor: AP
Fot. AP
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cała społeczność Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprosiła mieszkańców Sobieszowa, okolicy oraz członków Związku Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych miejscowego Koło na "Kiermasz Bożonarodzeniowy".

W wyjątkowy świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich przybyłych gości, mali i dorośli aktorzy, którzy przygotowali jasełka. Udział w nich wzięły dzieci, gimnazjaliści oraz nauczyciele. Wszyscy występujący włożyli w przygotowania dużo pracy, chęci, motywacji, a przede wszystkim ogrom serca. Było wesoło, muzycznie i kolorowo. Powstało wzruszające, a zarazem wesołe przedstawienie, które zachwyciło widownię. Przyznano też nagrody w konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa". W tym roku na konkurs napłynęło rekordowo dużo prac bardzo pomysłowo i starannie wykonanych różnymi technikami. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na uroczysty poczęstunek, gdzie zostały wręczone im świąteczne paczki przygotowane przez członków Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa. Wszyscy chętni mogli kupić pięknie wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli ozdoby oraz stroiki świąteczne, a także skosztować przepysznych wypieków i potraw wigilijnych.

- Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się wszyscy razem w ten magiczny czas. Składamy z głębi serca płynące życzenia radości, miłości i pokoju, oby ten czas był wyjątkowy, spokojny, spędzony w gronie najbliższych osób, pełen miłości i zrozumienia. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzy cała Społeczność Szkoły – mówił dyrektor szkoły Zbigniew Stępień.

Na Kiermaszu obecni byli m.in.: zastępca prezydenta Miasta Piotr Paczóski, radni miejscy: Alicja Szklarska i Robert Obaz , a także prezes Koła ZKRP i WP Krystyna Żygadło i prezes Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa Janusz Wojtas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Cotofoto. 24-12-2016 23:07
Fajnie tylko dlaczego znów ponad 100 zdjęć.Kilkanaście zupełnie by wystarczyło.Kto to wszystko ogląda?
~do 23:07 24-12-2016 23:36
Ja i rodzic tych dzieci :) wesołych świąt !
~19.08 25-12-2016 19:20
Do Dzieczynki z 72 zdjęcia .Oluniu jak wyrosłaś,jaką jesteś śliczną dziewczynką.Niech zawsze na twojej bużce gości taki piękny uśmiech.Dużo szczęścia i dużo zdrówka życzy Ci ........
~Janusz Sz 29-12-2016 23:49
Za rok też będziemy w 15-tce i w następnych latach również . Wspaniali ludzie z Sobieszowa ,niesamowity organizator dyr Stępień wraz ze swoją zastępczynią . Potrafili zaangażować dzieci,rodziców.. takie rzeczy tylko w Sobieszowie .Dodajmy ,że pan Stępień jest także prezesem Międzyszkolnego Klubu Sportowego ,którego młodzi zawodnicy odnoszą niebywałe wyniki.Brawo Sobieszów ! Brawo reporterka Fotki ciekawe dla osób które tam były i rozpoznają swoje pociechy,znajomych..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group