Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3714
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Tłucząca kolizja

Sobota, 17 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 17 marca 2007, 20:05
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Tłucząca kolizja
Fot. Kuba
Furgonetka przewożąca okna uderzyła w autobus. Jej kierowca jest w szpitalu. W stłuczce uczestniczyły jeszcze dwa volskwageny.

Nie dowiezie do miejsca przeznaczenia kompletu okien kierowca z Łodzi, który w sobotę po południu zderzył się na trasie czeskiej przed Szklarską Porębą z autobusem.

Przyczyną zajścia była prawdopodobnie mokra i śliska nawierzchnia. Kierowca furgonu stracił panowanie nad pojazdem, odbił się od barierki na poboczu drogi. Odrzuciło go na przeciwne pasmo ruchu prosto pod koła autobusu marki Bova należącego do PKS Tour w Jeleniej Górze. Na stojące po kolizji pojazdy najechały z obydwu stron dwa volkswageny.

Na szczęście autobus jechał bez pasażerów. Została uszkodzona przednia jego szyba oraz przód. Z tyłu furgonetki wyleciała większość przewożonych okien, których szyby potłukły się na jezdni. Kierowca z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.
Skutki zdarzenia usunęła straż pożarna.

W sobotę policjanci odnotowali na drogach miasta i powiatu kilka stłuczek. Powodem były fatalne warunki atmosferyczne, które w najbliższych dniach nie ulegną poprawie.
Kierowcy, uważajcie!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1393
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group