Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8400
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Termy w weekend: jedni chcą się bawić, ale inni pływać

Niedziela, 13 września 2015, 8:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 września 2015, 7:51
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Termy w weekend: jedni chcą się bawić, ale inni pływać
Fot. Archiwum
Jeleniogórski kompleks basenowo–rekreacyjny od początku września (w każdy weekend) udostępnia gościom atrakcję, która podczas wakacji cieszyła się dużym powodzeniem. Mowa o pneumatycznym torze przeszkód. Nie wszystkim to się podoba.

Stali bywalcy cieplickiego parku wodnego już w trakcie wakacji mogli korzystać z wypełnionego sprężonym gazem, dostarczającego wielu wrażeń głównie dzieciom, toru przeszkód. Wtedy był on rozkładany w czwartki i piątki.

Z racji dużego zainteresowania torem przeszkód, kierownictwo Term Cieplickich postanowiło wieloelementową atrakcję, zajmującą trzy tory basenu pływackiego, udostępnić mieszkańcom i turystom od września w soboty i niedziele od godziny 9.00 do 20.00.

- Przychodzę do Term popływać, a teraz w weekendy są z tym problemy, bo do dyspozycji jest tylko jeden tor pływacki. To jakaś kpina – zadzwonił do nas Czytelnik.

- Zdajemy sobie sprawę, że tor przeszkód dla wielu jest świetną atrakcją, ale liczymy się także z tymi, którzy przychodzą do Term głównie popływać, a przy rozłożonym torze pozostaje do ich dyspozycji tylko jeden tor basenu pływackiego. Chcemy, aby wszyscy nasi goście byli zadowoleni, dlatego prowadzimy na Facebook’u sondę, po której zdecydujemy, czy tor przeszkód będzie rozkładany w weekendy w godzinach 9.00-20.00, czy 12.00-18.00. Decyzja należy do naszych gości – mówi Sabina Robak z Działu Sprzedaży i Marketingu Term Cieplickich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
130
Tak
32%
Nie
63%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group