Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7498
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Termy Cieplickie oblegane

Wtorek, 24 czerwca 2014, 8:12
Aktualizacja: 8:15
Autor: UM Jelenia Góra
Jelenia Góra: Termy Cieplickie oblegane
Fot. UM Jelenia Góra
– Niespełna dwa tygodnie temu przyjęliśmy jubileuszowego, 50–tysięcznego gościa, a kolejne 10.000 pojawiło się jeszcze szybciej, niż poprzednio – mówi prezes Term Cieplickich Zbigniew Kubiela. Spory na to wpływ miał długi czerwcowy weekend, bo wówczas, w cztery dni Termy przeciętnie przyjmowały po tysiąc osób.

- Przyjmujemy gości od godz. 6.00 do godz. 23.00. Jest stała grupa 25 – 30 osób, które chcą popływać przed rozpoczęciem pracy i także stała, nieco większa, która nas odwiedza późnym wieczorem. Ci drudzy to najczęściej turyści – goście rozmaitych hoteli, także z Karpacza, którzy po męczących wycieczkach i po kolacji postanawiają popływać w basenach z termalną wodą – mówi prezes Zbigniew Kubiela.

- Mamy stałe umowy z wieloma pensjonatami i hotelami, które dokonują dla swoich gości rezerwacji, co i nam ułatwia pracę, i jest dodatkową usługą hoteli wobec gości. W miarę równomierne rozłożenie frekwencji jest dużym walorem, bo pozwala na komfort relaksu uczestników kąpieli. Znaczącą grupą naszych gości są dzieci z jeleniogórskich przedszkoli i szkół – dodaje prezes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
44
Coraz lepiej
18%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
34%
Nie najlepiej
27%
Wciąż fatalnie
20%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group