Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 8509
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Terminarz rozgrywek MOS Sudetów Basket Ligi

Wtorek, 8 lutego 2011, 17:41
Aktualizacja: Sobota, 12 lutego 2011, 21:03
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Terminarz rozgrywek MOS Sudetów Basket Ligi
Fot. Robert Ignaciak
Pierwsza seria spotkań MSBL 2011 rozegrana zostanie już w najbliższą niedzielę 13 lutego. Poniżej pełen terminarz rozgrywek.

Organizatorzy ligi przypominają, że nieletni zawodnicy, aby wziąć udział w rozgrywkach muszą posiadać zgodę rodziców.

I KOLEJKA (13.02.2011)
17.00 Ekipa Pawlika – AŚ Amator
18.00 PSŻBJR – GJK
19.00 Thunder BT – Team Rio
20.00 Matadors – UE
21.00 Bartbud – Za Mały Rozpęd
Pauza – Zawodowcy z MDK

II KOLEJKA (20.02.2011)
17.00 Ekipa Pawlika – Bartbud
18.00 AŚ Amator – Zawodowcy z MDK
19.00 Team Rio – GJK
20.00 Matadors – PSŻBJR
21.00 UE – Za Mały Rozpęd
Pauza – Thunder BT

III KOLEJKA (27.02.2011)
17.00 Ekipa Pawlika – Thunder BT
18.00 AŚ Amator – PSŻBJR
19.00 UE – Bartbud
20.00 Team Rio – Zawodowcy z MDK
21.00 GJK – Za Mały Rozpęd
Pauza - Matadors

IV KOLEJKA (12.03.2011)
17.00 Zawodowcy z MDK – Ekipa Pawlika
18.00 Bartbud - Matadors
19.00 GJK – UE
20.00 Za Mały Rozpęd – AŚ Amator
21.00 PSŻBJR – Thunder BT
Pauza – Team Rio

V KOLEJKA (13.03.2011)
17.00 UE – Thunder BT
18.00 GJK – Bartbud
19.00 Team Rio – PSŻBJR
20.00 AŚ Amator – Matadors
21.00 Za Mały Rozpęd – Zawodowcy z MDK
Pauza – Ekipa Pawlika

VI KOLEJKA (27.03.2011)
17.00 Ekipa Pawlika – Team Rio
18.00 PSŻBJR – Zawodowcy z MDK
19.00 AŚ Amator – UE
20.00 Matadors – GJK
21.00 Thunder BT – Za Mały Rozpęd
Pauza – Bartbud

VII KOLEJKA (03.04.2011)
17.00 PSŻBJR – Ekipa Pawlika
18.00 Zawodowcy z MDK – UE
19.00 Bartbud – AŚ Amator
20.00 Thunder BT – Matadors
21.00 Za Mały Rozpęd – Team Rio
Pauza – GJK

VIII KOLEJKA (09.04.2011)
17.00 GJK – Ekipa Pawlika
18.00 Bartbud – PSŻBJR
19.00 Zawodowcy z MDK – Thunder BT
20.00 Za Mały Rozpęd – Matadors
21.00 Team Rio – AŚ Amator
Pauza – UE

IX KOLEJKA (16.04.2011)
17.00 UE – Team Rio
18.00 AŚ Amator – GJK
19.00 Ekipa Pawlika – Za Mały Rozpęd
20.00 Matadors – Zawodowcy z MDK
21.00 Thunder BT – Bartbud
Pauza – PSŻBJR

X KOLEJKA (17.04.2011)
17.00 Bartbud – Team Rio
18.00 Thunder BT – AŚ Amator
19.00 PSŻBJR – UE
20.00 Matadors – Ekipa Pawlika
21.00 Zawodowcy z MDK – GJK
Pauza – Za Mały Rozpęd

XI KOLEJKA (08.05.2011)
17.00 UE – Ekipa Pawlika
18.00 GJK – Thunder BT
19.00 Zawodowcy z MDK – Bartbud
20.00 Za Mały Rozpęd – PSŻBJR
21.00 Team Rio – Matadors
Pauza – AŚ Amator

TERMINY II ETAPU:
14.05.2011
15.05.2011
22.05.2011
29.05.2011
05.06.2011

FINAŁY
12.06.2011

System rozgrywek

I RUNDA
Każdy z każdym – jeden raz

II RUNDA
2 grupy – zespoły z miejsc 1-6 i zespoły z miejsc 7-11 grają każdy z każdym 1 raz z zaliczeniem wszystkich dotychczas rozegranych spotkań

III RUNDA
Mecze o miejsca 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10 – zespół który zajmie 11 miejsce nie uczestniczy w tym etapie

Ostatni dzień zgłaszania zawodników – 18.03.2011

Zawodnicy grający w rozgrywkach o wejście do II-ligi mężczyzn oraz zawodnicy bez kontraktów występujący w II-lidze mężczyzn i wyżej a także zawodniczki bez kontaktów z I-ligi kobiet, żeby uczestniczyć w spotkaniach drugiej i trzeciej rundy rozgrywek muszą w 1 rundzie rozegrać (wejść na boisko) minimum 5 spotkań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group