Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1954
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Terminarz MOS Sudetów Basket Ligi (aktualizacja)

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 21 lutego 2012, 15:21
Aktualizacja: 15:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Nie dziewięć, a dziesięć zespołów stanie na starcie tegorocznych rozgrywek MOS Sudetów Basket Ligi. Swój udział potwierdziła także ekipa AA Amator.

Terminarz spotkań MSBL 2012:

Zespoły:
Rio Team Basketplanet Złotoryja
Thunder Basket Team
Mbuti
Old Starz Sobieszów
CMG
Miszcze
Dzikie Knury
KS Sudety Juniorzy
Matadors
AA Amator

I Kolejka 26.02.2012 niedziela
17.00 Sudety Juniorzy – Thunder BT
18.00 Rio Team – Old Starz
19.00 Matadors – CMG
20.00 Mbuti – Miszcze
21.00 Dzikie Knury – AA Amator

II Kolejka 04.03.2012 niedziela
17.00 CMG – Old Starz
18.00 Sudety Juniorzy – Rio Team
19.00 Matadors – Mbuti
20.00 Dzikie Knury - Miszcze
21.00 Thunder BT – AA Amator

III Kolejka 11.03.2012 niedziela
17.00 Old Starz – Mbuti
18.00 CMG – Sudety Juniorzy
19.00 Dzikie Knury – Matadors
20.00 Thunder BT – Rio Team
21.00 AA Amator - Miszcze

IV Kolejka 18.03.2012 niedziela
17.00 Thunder BT – Miszcze
18.00 Matadors – Sudety Juniorzy
19.00 Old Starz – AA Amator
20.00 CMG – Mbuti
21.00 Dzikie Knury – Rio Team

V Kolejka 24.03.2012 sobota
17.00 Rio Team – CMG
18.00 Mbuti – Thunder BT
19.00 Sudety Juniorzy – Dzikie Knury
20.00 Matadors – AA Amator
21.00 Miszcze – Old Starz

VI Kolejka 25.03.2012 niedziela
17.00 AA Amator – Sudety Juniorzy
18.00 Miszcze – CMG
19.00 Old Starz – Thunder BT
20.00 Rio Team – Matadors
21.00 Mbuti – Dzikie Knury

VII Kolejka 31.03.2012 sobota
17.00 Mbuti – Juniorzy Sudety
18.00 Thunder BT – CMG
19.00 Miszcze – Matadors
20.00 Old Starz – Dzikie Knury
21.00 AA Amator - Rio Team

VIII Kolejka 01.04.2012 niedziela
17.00 Sudety Juniorzy – Miszcze
18.00 Rio Team – Mbuti
19.00 Matadors – Old Starz
20.00 Dzikie Knury – Thunder BT
21.00 AA Amator - CMG

IX Kolejka 14.04.2012 sobota
17.00 Miszcze – Rio Team
18.00 Old Starz – Sudety Juniorzy
19.00 Mbuti – AA Amator
20.00 CMG – Dzikie Knury
21.00 Thunder BT – Matadors

I Runda play-off 15.04.2012 niedziela (pierwsze mecze o miejsca 1-8)
17.00 mecz A/1 8-1
18.00 mecz B/1 7-2
19.00 mecz C/1 6-3
20.00 mecz D/1 5-4

II Runda play-off 22.04.2012 niedziela – (drugie mecze o miejsca 1-8)
17.00 mecz D/2 4-5
18.00 mecz C/2 3-6
19.00 mecz B/2 2-7
20.00 mecz A/2 1-8

III Runda play-off (o miejsca 1-4 i 5-8) 28.04.2012 sobota
17.00 mecz E przegrany z meczu D – przegrany z meczu A
18.00 mecz F przegrany z meczu C – przegrany z meczu B
19.00 mecz G/1 wygrany z meczu D – wygrany z meczu A
20.00 mecz H/1 wygrany z meczu C – wygrany z meczu B

IV Runda play-off (o miejsca 1-4) 29.04.2012 niedziela
18.00 mecz H/2 wygrany z meczu B – wygrany z meczu C
19.00 mecz G/2 wygrany z meczu A – wygrany z meczu D


18.00 mecz I/1 przegrany z meczu H – przegrany z meczu G (mecz o 3 miejsce)
19.00 mecz J/1 wygrany z meczu H – wygrany z meczu G (finał)

VI Runda play-off (finał, mecz o 3 miejce, o 5 miejce, o 7 miejsce, o 9 miejsce) 13.05.2012 niedziela
17.00 mecz K mecz o 9 miejsce (zespoły z miejsc 9-10 po sezonie zasadniczym)
18.00 mecz L przegrany z meczu E – przegrany z meczu F
19.00 mecz M wygrany z meczu E – wygrany z meczu F
20.00 mecz I/2 przegrany z meczu G – przegrany z meczu H (mecz o 3 miejsce)
21.00 mecz J/2 wygrany z meczu G – wygrany z meczu H (finał)

System rozgrywek:

I runda – każdy z każdym (do dalszych rozgrywek awansuje 8 najlepszych zespołów – zespoły z miejsc 9-10 zagrają 1 mecz o miejsce 9)

Faza play-off
I runda – ćwierćfinały rozgrywane systemem mecz - rewanż
II runda – mecze półfinałowe rozgrywane systemem mecz – rewanż, w meczach o miejsca 5-8 zespoły rozgrywają ze sobą po 1 spotkaniu
III runda – finał i mecz o 3 miejsce rozgrywane systemem mecz i rewanż, w meczach o miejsca 5-6 i 7-8 drużyny rozgrywają ze sobą po 1 spotkaniu
Mecz o 9 miejsce – dla drużyn z miejsc 9-10 po sezonie zasadniczym

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group