Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13320
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Terminal płatniczy w Wydziale Komunikacji

Sobota, 28 października 2017, 9:17
Aktualizacja: 9:22
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Terminal płatniczy w Wydziale Komunikacji
Fot. Przemek Kaczałko
Władze miasta pochwaliły się wczoraj (27.10) wkroczeniem w XXI wiek, bowiem w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Jeleniej Góry będzie już można dokonywać płatności kartami bezpośrednio przy stanowisku w budynku przy ul. Sudeckiej.

Po uruchomieniu Centrum Obsługi Mieszkańca, gdzie można się rejestrować - to kolejny etap ułatwienia funkcjonowania. Odpalamy pierwsze terminale płatnicze, z których mogą skorzystać osoby załatwiające prawo jazdy czy rejestrację samochodów - powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry, który zapowiada, że taka metoda płatności obejmie też wkrótce inne wydziały, w których jest to wymagane. - Przygotowujemy się do remontu Ratusza, więc pewne zmiany będą musiały nastąpić w dużej bryle, więc niewykluczone, że kolejnym będzie Urząd Stanu Cywilnego - zapowiada prezydent.

Obsługą płatności zajmuje się Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie i mieszkańcy muszą się liczyć z opłatą manipulacyjną w wysokości 2 zł. - Mamy nadzieję, że kolejki przy kasie zmniejszą się dzięki temu rozwiązaniu. Wychodzimy naprzeciw klientom - podkreślił Daniel Lepieszo, naczelnik Wydziału Komunikacji.

Nowe rozwiązanie zakłada również integrację z usługami platformy inf-car.pl, gdzie można dokonać płatności przez internet za pośrednictwem strony info-car.pl. Na tej stronie można także śledzić status sprawy załatwianej w Wydziale Komunikacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
780
Tak
10%
Nie
60%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
112
Gigantyczny korek
 
112
Cięzarowka w rowie
 
Wiadomości z miasta
Lodowisko lada dzień
 
112
Autobus w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group