Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 5088
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Termalna konkurencja na rogatkach miasta

Niedziela, 13 listopada 2011, 7:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 listopada 2011, 8:06
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Termalna konkurencja na rogatkach miasta
Fot. Agrafka
Wiosną przyszłego roku planowane jest otwarcie Thermal Hotel Jan***, który znajduje się za Jelenią Górą tuż przy drodze krajowej nr 3 w kierunku Szklarskiej Poręby. Nie zabraknie wachlarza wodnych atrakcji, zaś obiekt będzie konkurencyjny dla budowanych równolegle Term Cieplickich.

Całkowita wartość projektu „Rozszerzenia usług w Hotelu Jan poprzez uruchomienie innowacyjnego centrum rekreacyjnego” wynosi prawie 10 mln. Wkład środków z Unii Europejskiej to ponad 3 mln. Nieoficjalnie wiadomo, że aquapark miał być otwarty w grudniu, jednak trwają w nim jeszcze prace wykończeniowe. Mówi się, że do marca przyszłego roku będzie już czynny.

W tym centrum rekreacyjnym znajdą się takie atrakcje, jak m.in. wanna z hydromasażem, basen z wodą solankową, basen pływacki, basen terapeutyczny ze zmienną kolorystyką świateł oraz masażem powietrznym i dyszowym, sauna fińska, łaźnia parowa z pompą solankową, w której można będzie skorzystać z koloroterapii i aromaterapii, ława wypoczynkowa z kuwetami do kąpieli stóp, studnia lodowa, grota natrysków z kaskadą wodną, deszczownicą oraz biczami wodnymi, poidełko, sauna infra oraz jacuzzi. Prawdziwą gratką będzie jacuzzi umieszczone na wysokości, z którego można podziwiać wspaniały widok na Karkonosze.

Centrum będzie konkurencyjne dla powstających w Cieplicach Term Cieplickich Dolnośląskiego Centrum Rekreacji. Ten jeleniogórski aquapark miał być otwarty w listopadzie tego roku, jednak uruchomienie przesunięto na wiosnę 2012. Która placówka będzie atrakcyjniejsza? Ocenią sami klienci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group