• Niedziela, 18 sierpnia 2019
  • Godz. 21:06
  • Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny
  • Czytających: 6274
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Terenówką w autobus na zdradliwym skrzyżowaniu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 11 października 2010, 18:05
Aktualizacja: 18:14
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Do kolizji drogowej, w której uczestniczyło auto terenowe i mały autobus marki Mercedes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, doszło dziś po południu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Norwida.

To kolejne zdarzenie w tym miejscu, uważanym przez wielu zmotoryzowanych za jedno z najbardziej zdradliwych w okolicy. Kierowca terenówki – wyjeżdżając z podporządkowanej Norwida – nie zatrzymał się i wymusił pierwszeństwo na kursowym pojeździe MZK. Nikomu z pasażerów nic się nie stało. Kierowcy też wyszli z opresji bez szwanku. Przód terenowego auta został mocno uszkodzony. Ostateczne przyczyny zderzenia wyjaśni policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ZABOBRZANIN 11-10-2010 18:34
Z przodu gwiazda inna jazda ! Nie daleko na Słowackiego do remontu !
~galla 11-10-2010 18:55
co tu wyjasniac , terenowka nie zatrzymala sie na stopie i bec,
~jg 11-10-2010 21:04
Maszyna ino gwizda ale maszynista pi$da. Jest znak STOP, lecz miszczowie kierownicy mają Prawo o Ruchu Drogowym daleko w tyle.
~siemen 11-10-2010 21:14
to nie gwiazda tylko to pech
~ 11-10-2010 21:19
Idio(i
rymcycymcy 12-10-2010 0:13
Myślę, że "zdradliwe skrzyżowania" należy jakoś szczególnie oznakować żeby ostrzec kierowców. Jakiś znak ...powiedzmy serce przebite zardzewiałym tłumikiem ...albo co innego, wymownego :)
~ja:) 12-10-2010 8:47
To skrzyżowanie jest naprawde lipne nie ma nawet lustra zeby mozna było zobaczyc czy z góry cos jedzie ja sama nie raz jadac z dołu Norwida przecinałam to skrzyżowanie na styk z innym autem albo jechałam z piskiem opon zeby zdarzyc bo nic nie widac mogli by tam chociaz lustro zamontowac

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group