Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5592
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

"Teraz Polska" dla Jeleniej Góry

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 22 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 22 maja 2007, 16:35
Autor: TEJO
Fot. Krzysztof Knitter
Miejska gmina jeleniogórska jedną z trzech najlepszych w Polsce.

Stolica Karkonoszy została wyróżniona godłem promocyjnym „Teraz Polska” w edycji konkursu „Teraz Polska” dla gmin, w kategorii Gmina Miejska.
Nagrodę w postaci statuetki i dyplomu honorowego odebrał prezydent Marek Obrębalski w poniedziałek w Warszawie.

Nasze miasto znalazło się pośród trzech wyróżnionych w Polsce. Oprócz Jeleniej Góry godło kapituła przyznała także Słupskowi i Olsztynowi.
Poniedziałkową galę laureatów poprzedziło wręczenie w Belwederze przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego dyplomów gratulacyjnych.

Kapituła szczególną uwagę zwróciła na zagadnienia związane z polityką inwestycyjną gminy, dostępnością do infrastruktury technicznej i sposobami realizacji polityki społecznej. Oceniano także organizację i formę zarządzania urzędu oraz podejmowane zadania dotyczące promocji gminy.

Zdaniem zastępcy prezydenta Jerzego Łużniaka to wielki zaszczyt dla stolicy Karkonoszy, którą dzięki godłu „Teraz Polska” będzie łatwiej promować. Na pewno przełoży się to na zainteresowanie w gronie przedsiębiorców i inwestorów.

Retransmisję koncertu galowego, który odbył się w Teatrze Wielkim w Warszawie, obejrzeć będzie można we wtorek, 22 maja w TVP1 o godzinie 22. W roli prezentera wystąpił Tomasz Kammel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (82) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group