Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2526
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Tenisowe sukcesy JKT Masters

Sobota, 26 czerwca 2021, 8:43
Aktualizacja: 8:49
Autor: Przemek Kaczałko
Polska: Tenisowe sukcesy JKT Masters
Fot. użyczone
Po pandemicznej przerwie bardzo udanie do rywalizacji turniejowej wrócili młodzi tenisiści trenujący w Jeleniogórskim Klubie Tenisowym Masters oraz reprezentujący miasto Jelenia Góra na licznych ogólnopolskich turniejach tenisowych Polskiego Związku Tenisa oraz Open Pro w kraju - informuje Michał Kaszewski.

Podsumowaniem startu sezonu letniego na kortach ziemnych w maju i w czerwcu są zwycięstwa turniejowe Kacpra Kaszewskiego oraz podium i wysokie miejsca Denisa Kolasy. Tylko w dwóch ostatnich miesiącach młodzi tenisiści JKT Mastres osiągnęli sukcesy wygrywając lub dochodząc do finałowych gier na licznych turniejach tenisowych - podkreśla przedstawiciel klubu.

Kacper Kaszewski zajął 3. miejsce w turnieju juniorów Polskiego Związku Tenisa we Wrocławiu, wygrał turnieje Open Pro w Legnicy oraz w Bolesławcu, a także dotarł do finału turnieju na kortach na Zabobrzu. Ponadto zagrał w finale gry podwójnej wraz z Denisem Kolasą w turnieju Polskiego Związku Tenisa juniorów w Rybniku, a także zajął 3. miejsce w Sudety Open w Kłodzku. Dodatkowo, Kacper z bratem Miłoszem wygrali turniej debla w Kołobrzegu - wymienia sukcesy M. Kaszewski.

To bardzo udane starty i reprezentowanie Jeleniej Góry - wielkie brawa dla Kacpra Kaszewskiego, który w ostatnich miesiącach zrobił duży tenisowy postęp, co przekłada się na wyniki w bardzo mocno obsadzonych tenisowo wyżej wymienionych turniejach - dodał M. Kaszewski.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group