Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8082
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Teatr w domu – JESTEM NA TAK ! – #zostańwdomu

Wtorek, 31 marca 2020, 11:07
Aktualizacja: 11:38
Autor: Teatr Norwida
Jelenia Góra: Teatr w domu – JESTEM NA TAK ! – #zostańwdomu
Fot. Teatr Norwida
Twój Teatr w Twoim domu – Spektakle i działalność Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze dostępne w jednym miejscu nie wychodząc z domu.
#zostańwdomu

Sytuacja jest szczególna. Jak doskonale wiemy, wszyscy powinniśmy zostać w domu, ale też nie musimy się w nim nudzić. Nie możecie przyjść do nas, to my - Teatr im. Cypriana Kamila Norwida - odwiedzimy Was w Waszych domach. Z największą przyjemnością zagościmy u Was i to bez biletów…specjalnie dla Was drodzy Widzowie, abyście o nas nie zapomnieli, bo my pamiętamy o Was... W naszej ofercie proponujemy pełen wachlarz wydarzeń teatralnych – od spektakli dla dorosłych, dla dzieci i całych rodzin po barwne Międzynarodowe Teatry Uliczne.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu naszych spektakli i wydarzeń, które odbywały się u nas na przełomie 70-ciu lat. To wszystko możecie wybrać i obejrzeć za sprawą Cyfrowego Dziedzictwa Kulturowego Jeleniej Góry - projektu pod nazwą „Cyfrowe dziedzictwo kulturowe Jeleniej Góry. 70 lat wydarzeń w bibliotece cyfrowej.
Weź udział w kulturze on-line”. Dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Kultura Cyfrowa oraz dotacji celowej Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

Zbiory Teatru im. Cypriana Kamila Norwida do obejrzenia klikając na link: http://jbc.jelenia-gora.pl/dlibra/publication/24442

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
152
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group