Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3357
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Teatr „Na Progu” szuka aktorów

Niedziela, 11 grudnia 2016, 7:58
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Teatr „Na Progu” szuka aktorów
Poprzednie sztuki Teatru „Na progu”
Fot. Archiwum Jelonki.com
Jesteś licealistą lub studentem w wieku 17–24 lat? Masz talent aktorski i zamiłowanie do poezji? Zgłoś się do Teatru „Na Progu” , który szuka aktorów do sztuki „A to Polska właśnie” reżyserowaną przez Mirosława Samsela na podstawie dzieł polskiej klasyki. Zainteresowani mogą się zgłaszać do połowy grudnia pod numerem tel. 515 898 569. Premiera sztuki planowana jest na wiosnę 2017 roku.

Obecnie w przedsięwzięciu udział biorą już m.in. Izabela Korzon, Adrian Wójcicki, Denis Winogrodzki, Sandra Proracka i Danuta Błaszczyk. W sztuce gra także sam reżyser Mirosław Samsel.

- Będzie to szuka łącząca w sobie wiele dzieł polskiej klasyki, rzecz można - jej perełki czyli treści autorstwa Juliusza Słowackiego, Czesława Miłosza, Stanisława Wyspiańskiego, Aleksandra Fredro i innych. Chętnych zapraszamy też do podejrzenia naszej pracy na otwarte próby stolikowe, które odbywają się już od miesiąca trzy razy w tygodniu: we wtorki w godz. 15.00 – 18.00, w soboty w godz. 11.00- 14.00 i w niedzielę w godz. 15.00 – 18.00 – dodaje reżyser.

„A to Polska właśnie” będzie czwartą premierą Teatru „Na Progu”. Dotychczas widzowie mogli zobaczyć „Miłość i żałość” Fiodora Dostojewskiego, „Elegię o chłopcu polskim” K. K. Baczyńskiego i „Pamiętnik szaleńca” Gogola. Wszystkie sztuki reżyserował Mirosław Samsel, założyciel stowarzyszenia i teatru, reżyser i aktor współpracujący niegdyś z teatrami w całej Polsce, którego sztuki i role były wielokrotnie nagradzane.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group