Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2230
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Teatr im. Norwida szuka kierownika marketingu

Sobota, 16 lipca 2016, 8:08
Aktualizacja: 8:11
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Teatr im. Norwida szuka kierownika marketingu
Fot. Archiwum Jelonki.com
Do poniedziałku (18.07) jeleniogórski Teatr im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze czeka na aplikacje osób chętnych do pracy na stanowisko kierownika marketingu i organizacji pracy artystycznej. Umowę z kierownikiem podpisze już nowo wybrany dyrektor teatru Tadeusz Wnuk, który swoja trzyletnią kadencję rozpocznie 1 września br.

Dotychczas kierownikiem marketingu jeleniogórskiego teatru była Anna Szlaga. – Pani Anna znalazła sobie nowe zajęcie i zrezygnowała z pracy za porozumieniem stron – informuje Ryszard Pałac, zastępca dyrektora Teatru im. C. K. Norwida. – Dlatego szukamy kogoś nowego, kto pociągnie ten dział i będzie wykonywał zadania zlecone przez dyrektora. Konkurs składa się z dwóch etapów - najpierw czekamy na aplikacje chętnych, a następnie odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami – dodaje Ryszard Pałac.

Obecnie Anna Szlaga jest na urlopie i nie udało nam się z nią skontaktować. Nowy kierownik działu marketingu musi mieć wyższe wykształcenie, doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych, promocyjnych i reklamowych, a także w budowaniu budżetu marketingowego. Pożądane są wysokie umiejętności interpersonalne i zarządzania zespołem, a także doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych pieniędzy. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy w instytucjach artystycznych i znajomość języków obcych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group