Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 10 marca
Imieniny: Aleksandra, Cypriana
Czytających: 7604
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Targi: Och, co to był za ślub!

Poniedziałek, 23 listopada 2015, 7:55
Aktualizacja: Wtorek, 24 listopada 2015, 7:44
Autor: AP
Jelenia Góra: Targi: Och,  co to był za ślub!
Fot. AP
W sobotę (21.11) w jeleniogórskiej Galerii Handlowej Nowy Rynek odbyły się Targi Ślubne zorganizowane przez firmę W&E "Wedding & Event". Podczas imprezy goście mieli okazję zobaczyć dwa pokazy mody ślubnej – damskiej i męskiej oraz pokaz strojów wieczorowych. W rolę modelek i modeli wcielili się uczniowie jeleniogórskich szkół średnich.

Gościem Targów była blogerka - Niepoprawna Panna Młoda . Opowiedziała o trendach na nadchodzący sezon ślubny oraz przytoczyła kilka ciekawostek z życia wziętych, które mogą przytrafić się podczas organizacji tego najważniejszego dnia w życiu każdego człowieka, czyli jego ślubu.

Na drugim piętrze znajdowały się stoiska z wystawcami. Gdzie czekały liczne atrakcje oraz konkursy. Na zakończenie zostały wręczone nagrody konkursu "Wesele Marzeń ". W części artystycznej wystąpił zespół Krzysztofa Cieślaka i kwartet muzyczny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
491
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Pod prąd w centrum Jeleniej Góry
 
Inwestycje
Budują, budują i wybudować nie mogą
 
Aktualności
Planszówki w Mysłakowicach
 
112
Kolizja radiowozu z Mercedesem
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group