Poniedziałek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7104
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Targi gastronomiczne już wkrótce w Karpaczu

Wiadomości: Powiat
Środa, 9 października 2013, 7:23
Aktualizacja: 7:25
Autor: Mea
Fot. Organizator
XXII edycja Targów Gastro–Hotel, pod patronatem starosty jeleniogórskiego Jacka Włodygi oraz burmistrza Karpacza Bogdana Malinowskiego, odbędą się w dniach 22–24 października w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Licealnych i Mistrzostwa Sportowego. Wstęp jest wolny.

Targi adresowane są do właścicieli, menadżerów oraz pracowników branży gastronomicznej, hotelarskiej i cukierniczej. Imprezie będą towarzyszyć liczne konkursy kulinarne, pokazy, warsztaty oraz konsultacje. Stałym punktem programu targów jest konkurs kulinarny, który daje szansę sprawdzenia swoich umiejętności kucharzom z regionu.

Gościem specjalnym będzie Daniel Luttringer, profesor sztuki kulinarnej z Międzynarodowej Szkoły Hotelarstwa w Szwajcarii „Les Roches”, który wygłosi wykład „Światowe trendy w prowadzeniu biznesu restauracyjnego i hotelarskiego. Pożądane kierunki rozwoju branży w Polsce”. Ponadto zaproszeni trenerzy i doradcy zaprezentują tajniki kuchni molekularnej, barmańskiego show i carvingu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~DEVILEK 9-10-2013 8:36
... jedna z istotniejszych imprez w regionie ... szkoda, że JeleniaDziura nie wykorzystuje szans na organizowanie imprez tego typu, np targów balneologii i wodolecznictwa, skoro mamy uzdrowiskowe Cieplice ... ale cóż, jak widać głowa miasta nie nadaje się na swoje stanowisko, a lokalni "działacze" juz sie chyba powoli poddają ...
~xxx 9-10-2013 12:13
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, ZSLiMS to stara nazwa szkoły.
~Kazimierz 9-10-2013 13:07
Gratuluję pomysłu i kierunku rozwoju turystyki. Wreszcie zaprzeczeniem stanie się powszechny obraz karkonoskiej turystyki, przedstawiony na YouTube, pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=oTOWYeC2DIA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group