Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8647
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taniec we mgle

Sobota, 16 sierpnia 2008, 13:15
Aktualizacja: 13:40
Autor: Mar
Jelenia Góra: Taniec we mgle
Fot. Mar
W piątkowe popołudnie i wieczór mimo wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych na szczycie góry szybowcowej pojawiły się setki fanów muzyki klubowej i dance.

Impreza której współorganizatorem jest Muzyczne Radio, rozpoczęła 1 Światowe Dni Roweru. Koncert prowadził Maciek Wowk, który nieustannie zagrzewał zmarzniętych fanów. Gęsta mgła i deszcz nie przeszkodziły w doskonałej zabawie, która trwała do północy. Do końca dotrwała duża grupa słuchaczy, niektórzy ubrani jak na imprezę w klubie.

Nieustannie zresztą na drodze asfaltowej z Jeżowa i na ścieżce od strony Zabobrza mijali się ci, których pogoda wygoniła sprzed sceny z kolejnymi grupami chcących się bawić przed sceną.

Nie zamarzli chyba tylko dlatego, że rozgrzewały ich rytmy płynące z potężnych głośników. Na koniec zachwycił pokaz laserów, które przecinały ciemne, zamglone niebo. Zagrali miedzy innymi: Eastclubbers, Alchemist Project, Krist van D.

Dzisiaj kolejna porcja wrażeń bo wystąpią Sumptuastic, Kindla i Poparazzi, jednak ze względu na pogodę i coraz trudniejsze warunki panujące na szczycie, organizatorzy planują odwołanie koncertów. Czy tak się stanie poinformujemy po godzinie 16.

Już odwołano konkurencję uphill, czyli podjazd pod górę. Dzisiaj jazda po błocie na szczyt Góry Szybowcowej raczej się nie uda. Zawody odbędą się w innym terminie. Natomiast do godziny 18 odbywać się będą zawody z serii Bank BPH Grandprix MTB. Zawodnicy ścigają się na specjalnie wytyczonej pętli na zboczu Góry Szybowcowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1269
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group