Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2155
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tango to dla nich sposób na życie. Tanecznie w Kwadracie

Wtorek, 24 kwietnia 2012, 7:14
Aktualizacja: 7:14
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Tango to dla nich sposób na życie. Tanecznie w Kwadracie
Fot. Izabela Dubanowska
Kolejne z cyklu „Spotkań z Tangiem Milonga” odbyło się w miniony poniedziałek w klubie Kwadrat przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze. – Spotykamy się tutaj, bo tango jest dla nas sposobem na życie. Pozwala nam choćby na chwilę oderwać się od trosk dnia codziennego – mówi Mateusz Stach, organizator.

„Spotkania z Tangiem Milonga” w jeleniogórskim klubie Kwadrat odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Kto może w nich uczestniczyć? – Każdy bo przecież wszyscy mogą tańczyć tango. Tu nie ma żadnych podziałów, mogą przychodzić i tańczyć z nami zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Dla nas tango to sposób na życie; pasja, której poświęcamy każdą wolną chwilę, i która jest ekspresją naszej codzienności – tłumaczy Mateusz Stach, organizator.

– Poprzez tango możemy wyrazić radość, smutek i wiele innych uczuć, które towarzyszą nam w życiu. Milonga rządzi się własnymi prawami; w największym stopniu zależy od tego, jak się czujemy i w jakim jesteśmy nastroju. To coś jedynego w swoim rodzaju, zresztą, każdy może się o tym przekonać – dodaje. Więcej informacji na temat spotkań w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group