Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3866
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tanecznie w Parku Norweskim

Niedziela, 20 lipca 2014, 8:37
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 lipca 2014, 7:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Tanecznie w Parku Norweskim
Fot. Przemo
Wakacyjne soboty w Parku Norweskim upływają pod znakiem "Parkowych Potańcówek" organizowanych przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. Również wczoraj (19.07.) pogoda nie przeszkodziła w zabawie kuracjuszom, mieszkańcom i turystom.

- Trzeci tydzień gramy "Parkowe Potańcówki". Zmieniamy skład, w poprzednich tygodniach był gitarzysta, dzisiaj zagra saksofonista. Gramy muzykę, którą ludzie łatwo odbierają skierowaną do kuracjuszy, ale również do osób młodszych. Mamy szeroki wachlarz utworów od lat 60-tych po współczesne hity - powiedział Zdzisław Fibich z zespołu Trend Music, który wraz z wokalistkami Malwiną i Asią, przy wsparciu saksofonisty Darka, porwali w sobotnie, gorące popołudnie ludzi do zabawy.

Mimo upału nie brakowało chętnych do tanecznych ewolucji na granitowej scenie w Parku Norweskim. Inicjatywa Jeleniogórskiego Centrum Kultury co tydzień spotyka się z pozytywnych odbiorem.

Parkowe Potańcówki odbywają się w każdą sobotę od 5. lipca do 23. sierpnia w godz. 15:00 - 18:00. Jedynie bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne mogą doprowadzić do odwołania imprezy w danym dniu.

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group