Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 10738
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taneczne 15–lecie szkoły Krzysztofa Cieślaka

Środa, 2 stycznia 2013, 10:40
Aktualizacja: 16:19
Autor: mea
Jelenia Góra: Taneczne 15–lecie szkoły Krzysztofa Cieślaka
Fot. organizator
15–lecie Szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka, podczas którego prezentowano różnorodne style tańców, przyciągnęło wielu widzów do siedziby szkoły przy ul. Konopnickiej. 80 tancerzy zachwycało wykonaniem tańców latynoamerykańskich i standardowych.

Szkoła tańca powstała w 1997 r., jej założycielem jest Krzysztof Cieślak, który posiada najwyższą kategorię taneczną klasy „S”. W jego szkole zaczynali jedni z najlepszych dziś tancerzy - byli mistrzowie Polski, Europy i obecni wicemistrzowie świata. Teraz ci właśnie tancerze, są zapraszani do szkoły, żeby dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z adeptami tańca towarzyskiego.

Uczniowie szkoły mają tytuły: mistrzów Dolnego Śląska w różnych kategoriach wiekowych i stylach, mistrzów Polski południowej, finalistów mistrzów Polski, a obecnie świeżo zdobyty tytuł w szkole to mistrzowie Polski senior II w dziecięciu tańcach.

Zainteresowanie pokazami było tak duże, że niektórzy nie mogli wejść, bo zabrakło nawet miejsc stojących. Na początku prezentowały się najmłodsze pary początkujące i pary sportowe, później kolejno: młodzież i dorośli. Salsę użytkową tańczyły pary dorosłe oraz kobiety solo. Między pokazami występował zespół „Dancing Heels".

Widzowie nagrodzili pokaz gromkimii brawami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group