Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2657
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Taneczna gala No Name Dance Studio

Niedziela, 11 lutego 2018, 7:11
Aktualizacja: Wtorek, 13 lutego 2018, 7:16
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Taneczna gala No Name Dance Studio
Fot. Tomasz Raczyński
Tradycyjnie, szkoła tańca No Name Dance Studio organizuje wielką galę podsumowującą dotychczasowe działania. W sobotę (10.02) wystąpiły grupy zaawansowane, a dzisiaj zaprezentują się też początkujący. Ze sceny JCK popłynęła niesamowita energia...

Pierwszego dnia wystąpiły następujące grupy: Ponad Podziałami z układem do piosenki „Loose my breath”, a następnie Odlot, Ania Żelaśkiewicz z dziećmi, Gwiazdy, Balans, Solo Natalia Graczyk, Zumba, Blackout. Niespodzianką był magiczny występ Marcina Lisa, po którym kolejne grupy prezentowały swoje umiejętności. Były to: Dzieciaki z naszej paki, duet Ania Żelaskiewicz i Marcel, Zyg Zag, Ponad Podziałami (Latino) oraz Niespodzianka od Marcela.

W przerwie imprezy odbyło się tradycyjne losowanie nagród, a następnie wystąpiły: Szok, WoW, duet Weronika Sopata i Olek Kurzalewski, Eksplozja, Ponad Podziałami (Heartbeat), LUZik, Zumba, Dancehall, a na zakończenie odbył się wspólny taniec Ponad Podziałami z kilkoma innymi grupami. Owacji rodziców, dziadków i rodzeństwa nie było końca. Dawka pozytywnych emocji z pewnością zgromadzi drugiego dnia równie liczną publiczność.

W szkole tańca Marceliny Leśniak co pół roku następuje podsumowanie działań. Po raz kolejny wielka gala odbyła się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze. Podczas dwudniowej imprezy rodziny uczestników mają okazję zobaczyć, czego przez ten czas nauczyły się ich pociechy i duma ich rozpiera po każdym występie. W niedzielę drugi dzień gali, gdzie wystąpią grupy początkujące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group