Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8103
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tańcem walki dla bezpieczeństwa

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 21 maja 2007, 0:00
Autor: DOB
Fot. DOB
Zmagania na sportowo, występy na scenie oraz pokazy policyjne w Piechowicach.

Wszystko w ramach festynu „Bezpiecznie i zdrowo na sportowo”, który odbył się w weekend w Gimnazjum w Piechowicach.

Zawody przeprowadzono na boisku szkolnym. Przy budynku sali gimnastycznej stanęła scena, na której program artystyczny prezentowała młodzież z gimnazjum. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz brazylijskiego tańca walki capoeiry.

Nie zabrakło innych rozrywek: giełdy osobliwości, mini zwierzyńca, jak np. giełda osobliwości, mini zwierzyniec, loterii fantowej czy wystawy prac uczniów.
Na głodnych i spragnionych czekała kawiarenka z domowymi wypiekami. W stołówce można było spróbować grochówki z pajdą chleba.

W festynie uczestniczyli także policjanci, którzy oprócz pogadanki na temat zagrożeń, znakowali młodzieży rowery. – Oznakowany rower trafi do policyjnego rejestru – wyjaśniali funkcjonariusze. – Dzięki temu, zwiększa się szansę na odnalezienie go w przypadku kradzieży.

W festynie uczestniczyli także ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przestrzegali gimnazjalistów przed nierozważnym korzystaniem z kąpielisk. Zwycięzcy konkursów sportowych otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez urząd miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group