Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 15113
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Talenty na murawie

Wtorek, 13 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Talenty na murawie
Fot. Organizator
Bojowy chrzest przeszedł w poniedziałek stadion im. Włodzimierza Lubańskiego, który miano wybitnego polskiego napastnika dostał kilka dni temu. Na murawie wystąpiło około 250 młodych piłkarzy z czterech jeleniogórskich podstawówek.

Zagrali w przesuniętym na poniedziałek (z powodu złej pogody 1 czerwca) turnieju z okazji Dnia Dziecka. Zawody zorganizował Karkonoski Klub Sportowy. Wystąpiły szkoły nr: 8, 11, 13 i 7.

Jak podał wiceprezes KKS Leszek Harapin, najskuteczniej zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11. Drugie miejsce zajęli adepci futbolu z „ósemki”.

Szczególne brawa należą się najlepszym młodym zawodnikom. Zostali nimi Oskar Giziński (z pierwszej klasy SP nr 8), drugoklasista z „jedenastki” Aleksiej Kuncewicz, jego o rok starszy kolega Konrad Andrzejczak, Przemek Gajewski (czwartoklasista z „siódemki”, Przemysław Becker z piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 13 oraz Kajetan Kąs, szóstoklasista z „jedenastki”.

Wszyscy dostali nagrody i puchary ufundowane przez jedną z firm telekomunikacyjnych.
Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
476
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Pod prąd w centrum Jeleniej Góry
 
Aktualności
Planszówki w Mysłakowicach
 
112
Kolizja radiowozu z Mercedesem
 
Aktualności
Życzenia dla kobiet od Senatora RP
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group