Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5891
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tak się bawiła Jelenia Góra w noc sylwestrową

Czwartek, 1 stycznia 2015, 12:14
Aktualizacja: Piątek, 2 stycznia 2015, 7:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Tak się bawiła Jelenia Góra w noc sylwestrową
Fot. Tomasz Raczyński
Tysiące ludzi zebrało się w sylwestrową noc na Placu Ratuszowym, gdzie wyczekiwano kalendarzowego przełomu roku. Publiczność rozgrzana przez Muzyczne Radio, bawiła się przy hitach zespołu Blue Cafe, a równo o północy wystrzeliły korki od szampanów i fajerwerki.

Impreza w jeleniogórskim Rynku rozpoczęła się punktualnie o godz. 22. O dobry nastrój zgromadzonych zadbał Maciej Wowk z Muzycznego Radia, który serwował znane przeboje z Polski i zagranicy. Im bliżej było występu gwiazdy wieczoru, tym więcej osób gromadziło się pod Ratuszem, a kulminacyjnym momentem była godzina „zero”. Wtedy z pobliskich domów i lokali, gdzie odbywały się osobne imprezy, zeszli się mieszkańcy i turyści odliczając wspólnie z prezydentem Jeleniej Góry ostatnie 10 sekund 2014 roku.

Zespół Blue Cafe z Dominiką Gawędą na czele ufundował widzom show na scenie wielokrotnie wciągając jeleniogórzan do śpiewania znanych przebojów.

- Uwielbiam ich piosenki, to doskonały wybór na sylwestrową noc – zachwalała pani Ania z Zabobrza. - Bardzo często przychodzę na Rynek w Sylwestra, impreza mogłaby wcześniej się zaczynać, ale cieszę się, że w ogóle jest – dodał mieszkający w centrum pan Adam.

Po pokazie fajerwerków gorąca sylwestrowa noc pod Ratuszem trwała jeszcze pół godziny. Wszyscy zgodnie życzyli sobie zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń w 2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group