Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4613
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tak abiturienci Żeroma żegnali się ze swoją szkołą

Niedziela, 28 kwietnia 2013, 8:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 8:13
Autor: M. Cieślak, S. Rogacki
Jelenia Góra: Tak abiturienci  Żeroma żegnali się ze swoją szkołą
Fot. Marcelina Cieślak, Sebastian Rogacki
Uroczyste rozdanie dyplomów dla najlepszych za średnią ocen, olimpiady, zawody sportowe oraz wiele innych osiągnięć – to jeden z głównych punktów programu zakończenia roku szkolnego 2012/2013 dla tegorocznych abiturientów I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Przed nimi w tej szkole już „tylko” matura…

- Cieszę się, że ukończyłem tę szkołę, ale jednocześnie wiem, że za jakiś czas będę za nią tęsknić. Na pewno wyniosłem z niej wiele doświadczeń - pozytywnych, jak i tych przygotowujących do trudnego, dorosłego życia – mówił Wojciech Sałaputa, tegoroczny maturzysta.

Dyrektor szkołyEulalia Kłodawska – Szwajcer uroczyście powitała wszystkich zgromadzonych, w szczególności abiturientów. I mówiła: Pamiętać będziecie beztroskę i radość, a o złych chwilach szybko się zapomina. Gratuluję serdecznie dotychczasowych osiągnięć i życzę jak najlepszych wyników podczas egzaminów maturalnych.

Maturzyści mają teraz przed sobą dwa tygodnie odpoczynku i jednocześnie czas na zmobilizowanie się przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości.

Życzymy powodzenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group