Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8021
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tajne spotkanie liderów PO i LiD

Piątek, 5 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 5 października 2007, 16:17
Autor: ROB
Jelenia Góra: Tajne spotkanie liderów PO i LiD
Fot. ROB
Debata Kwaśniewski - Tusk zamiast "M jak miłość"?

Grzegorz Schetyna i Jerzy Szmajdziński omówią w Jeleniej Górze szczegóły debaty politycznej liderów swoich partii.

Jak będzie wyglądał telewizyjny pojedynek Aleksandra Kwaśniewskiego z Donaldem Tuskiem? Szczegóły ustalą w piątek ludzie nr 2 w obu partiach: Jerzy Szmajdziński i Grzegorz Schetyna. Obaj przebywają w Jeleniej Górze.

- Trzeba wyciągnąć wnioski z debaty Kwaśniewski – Kaczyński i wyeliminować błędy – mówi Jerzy Szmajdziński. Poseł chciałby, aby spotkanie prowadził jeden dziennikarz. Nie chce też, aby debata odbyła się w czasie przeznaczonym na kultowy serial „M jak miłość”.

– Mnie się marzy, aby spotkanie polityków nie polegała tylko na samym zadawaniu pytań, ale na rozmowie, w trakcie której zadawanoby pytania – mówił z kolei Grzegorz Schetyna, który w stolicy Karkonoszy prowadził konferencję prasową Platformy Obywatelskiej.

Szmajdziński i Schetyna ustalą, na jakie tematy będą rozmawiali liderzy ich partii, oraz kto będzie prowadził spotkanie. Najprawdopodobniej debata Kwaśniewski – Tusk będzie transmitowana w TVP 2, TVN 24 oraz Polsacie Biznes a także w programie 1 Polskiego Radia.

Czy przed wyborami dojdzie do debaty Tusk – Kaczyński? - Myślę że tak, bo jeśli pan Kaczyński znowu odmówi naszemu liderowi, będzie to oznaczało, że się boi. Innego wytłumaczenia nie ma – skwitował Grzegorz Schetyna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group