Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 11789
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tajemnicze zdjęcia w „Jazgocie”

Czwartek, 22 października 2009, 9:16
Aktualizacja: 9:17
Autor: Ania
REGION: Tajemnicze zdjęcia w „Jazgocie”
Fot. .....
Do najbliższej soboty w Klubie Muzycznym „Jazgot” w Szklarskiej Porębie można oglądać fotografie Bożeny Mazurkiewicz, które składają się na wystawę zatytułowaną „Tajemnica”.

Niedzielny wernisaż zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie był pierwszą imprezą tej placówki. Wystawa Bożeny Mazurkiewicz zatytułowana „Tajemnica” podoba się publiczności, zwłaszcza przedstawicielom młodszego pokolenia.
Można ją obejrzeć do najbliższej soboty w Klubie „Jazgot”, gdzie odbyła się pierwsza część wernisażu, oraz przez najbliższy miesiąc w MOKSiAL-u, w którym miała miejsce druga część.

Wieczorem, po zakończeniu wernisażu, osoby lubiące muzykę i dobrą zabawę wysłuchały koncertu Braina Tire Fire ze Szklarskiej Poręby, wykonującego muzykę elektroniczną połączoną z żywymi instrumentami i „Sąd System” Adama W. ze Zgorzelca.

Bożena Mazurkiewicz pochodzi z Bolesławca. Jest absolwentką ASP w Poznaniu. Studiowała Edukację Artystyczną w zakresie Sztuk Plastycznych. Ponadto posiada dyplom z zakresu Pedagogiki Sztuki, Rysunku, który uzyskała w pracowni Joanny Imielskiej oraz aneks do dyplomu z Pracowni Rzeźby u Jacka Jagielskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group