Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6901
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tajemnicza śmierć kobiety w centrum miasta

Czwartek, 27 grudnia 2012, 12:24
Aktualizacja: 17:46
Autor: Angela
Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci 66–letniej kobiety, która zasłabła wczoraj (26.12) około godz. 20.30 przy ul. Konopnickiej w Jeleniej Górze przy restauracji Sphinx. O kobiecie leżącej na ziemi powiadomiono strażników miejskich. W trakcie wywiadu 66–latka zasnęła. Reanimował ją zespół pogotowia ratunkowego. Po półgodzinnej akcji lekarz pogotowia stwierdził zgon.

Kobietę leżącą między betonową donicą a budynkiem zauważyli przechodnie, którzy zadzwonili do dyżurnego straży miejskiej.

- Wysłany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie, pomógł kobiecie usiąść i przeprowadzał z nią wywiad – relacjonuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. - Kobieta była komunikatywna, twierdziła, że nic nie piła i nie potrzebuje żadnej pomocy. Po chwili jednak zasnęła i nie można było jej dobudzić, dlatego strażnicy wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe – dodaje A. Wilimek.

Zespół pogotowia rozpoczął reanimację. W trakcie tych czynności kobieta straciła oddech, a po 20 minutach lekarz karetki stwierdził zgon. Ciało zostało zabrane do sekcji zwłok, która ma ustalić co było przyczyną śmierci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group