Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 2121
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Taaaka ryba

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 września 2007, 0:00
Autor: carioca
Fot. D. Gudowski
Zawody wędkarskie o puchar Września Jeleniogórskiego.

Kilkudziesięciu wędkarzy spławikowców wzięło udział w sobotnich zawodach wędkarskich rozegranych na wyrobisku „Balaton” w Staniszowie pod Jelenią Górą.

Przygotowano długie wędziska, mnóstwo zanęt i przynęt, wśród nich podobno najskuteczniejsze białe i barwione robaczki.
– Wędziska nie mogły być za długie. Dziś wyczynowcy mają nawet 15-metrowe kije, a nad „Balatonem” przebiega linia wysokiego napięcia. Użycie tak długich wędek jest zabronione – mówił prezes koła miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego Jan Kaziemko.

Zawodnicy spędzili nad wodą niemal cały dzień, bo zawody odbywały się w dwóch trzygodzinnych turach, z przerwą na posiłek. Niestabilna pogoda braniom raczej nie sprzyjała.

Wyniki zmagań jeleniogórskich wędkarzy podamy wkrótce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~enter 2-09-2007 14:18
wiecej takich rzeczy'
~rek 2-09-2007 18:43
Dobre zawody – powiązane z wypoczynkiem oraz z wyciszeniem się z życia codziennego szumu i daleko od zgiełku. Brawo !!! Dobry pomysł – popieram w pełni .
~Wędkarz 2-09-2007 22:31
Fajna impreza i szkoda ze na lamach jelonki.com malo jest tego typu relacji, zabraklo zdjec z rybami :( Mam pytanie do zorientowanych: ostatnimi czasy z brzegow zbiornika usunieto czesc drzew, krzakow. Z czym jest to zwiazane?? kolo zaczelo dbac o akwen czy zostanie on sprzedany ??
~wedkarzyk:) 16-09-2007 18:18
drzewa zostaly wyciete i wyczyszczony zbiornik na brzegu i w wodzie zostaly usuniete zarosla to spowodowane jest dbaniem o akwen a po drugie bylo to robione z mysla o zawodnikach ktorzy startuja w zawodach ps. prosze dowiadywac sie w nastepnym roku o zawodach w zwiazku na ulicy wankowicza zapraszamy wiecej mlodziezy pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group