• Sobota, 21 września 2019
  • Godz. 0:37
  • Imieniny: Hipolita, Jonasza, Mateusza
  • Czytających: 6276
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Szynobusem i autobusem prosto pod skocznię

Wiadomości: REGION
Piątek, 10 grudnia 2010, 8:24
Aktualizacja: 8:25
Autor: RED
Fot. UMWD
Już w ten weekend (11 i 12 grudnia) w Harrachovie (Czechy) będzie można zobaczyć zmagania najlepszych skoczków świata. Kibice z regionu będą mogli bez problemów dojechać na zawody, bo w sobotę i w niedzielę zostaną uruchomione specjalne pociągi z Legnicy, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.

Wszystkie połączenia obsługiwane będą szynobusami, z których każdy zabierze nawet 300 podróżnych. Podstawione zostaną również autobusy, które będą kursować spod stacji kolejowej w Harrachovie wprost pod skocznię.

Koszt biletu na autobus to 8 koron czeskich lub 2 złote. Również w drodze powrotnej zapewnione zostaną dodatkowe połączenia, w tym specjalny, bezpośredni pociąg relacji Harrachov – Wrocław.

Zachęcamy do zakupu jednodniowych biletów Euro-Nysa w cenie 20 złotych, które pozwalają na tani dojazd i powrót z/do Jeleniej Góry, Bolesławca i Lubania Śląskiego. Bilety można kupić we wszystkich kasach Przewozów Regionalnych oraz Kolei Dolnośląskich na terenie Dolnego Śląska oraz w pociągach tych przewoźników – informuje Anna Czujko z biura prasowego urzędu marszałkowskiego.

Szczegółową informację o połączeniach można znaleźć na stronie http://www.koleje.dolnyslask.pl/aktualnosci/mistrzowska-jazda-do-harrachova/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~loblob 10-12-2010 8:51
to mi się podoba!
~Rübezahl 10-12-2010 9:03
Bedzie pizgało i nic z tego skakania nie byndzie
~OK. 10-12-2010 9:17
SUPERRRRR
~nemo 10-12-2010 9:33
korona czeska to 16 gr czyli nasz bilet powinien kosztowac 1,28 zł a kosztuje 2 zł - ciekawe czemu ?
~do nemo 10-12-2010 10:06
bo to pepiki ustalają przelicznik
~mim 10-12-2010 10:24
Coś pożytecznego w naszym kraju, od czasu do czasu, potrafią zrobić samorządowcy: w końcu biorą w radach i sejmiku niezłe grosiwo.
~ 10-12-2010 12:40
czeski przelicznik jak i czeski film nikt nic nie wie
~Do bani! 10-12-2010 15:17
Chętnie bym pojechał. Ale po co? Piwa napiję się przed telewizorem , oglądając jak duje na skoczni. Tam zawsze duje i zawsze konkurs jest przerywany.Założymy się?
~ 10-12-2010 17:12
A jak wyglada cena biletu na zawody ??
~hans kloss 10-12-2010 20:14
Cena biletów ; 300 koron miejsce stojące ,600 kćs siedzące ,dzieci do wzrostu 140 cm wchodzą jak to mówią czesi zdarma
~Do bani! 11-12-2010 16:57
Ja wiedziałem ,że tak będzie! Ja wiedziałem ,że tak będzie. Kurdę, nikt nie podjął zakładu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group