Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2662
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szykują Wielką Pakę dla dzieci – możesz pomóc!

Wtorek, 20 listopada 2018, 9:25
Aktualizacja: Czwartek, 22 listopada 2018, 15:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Szykują Wielką Pakę dla dzieci – możesz pomóc!
Fot. archiwum
Przed nami kolejna edycja akcji pod hasłem Wielka Paka dla Dzieciaka, którą organizuje społeczność Bursy Szkolnej Nr 1 przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze. Chętni mogą wspomóc organizatorów, którzy gromadzą dary dla potrzebujących rodzin, wytypowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wolontariusze zbierają prezenty dla dzieci, m. in.: zabawki, maskotki, książki, słodycze i kosmetyki dla starszych dzieci oraz owoce. Każdy może się zaangażować w akcję. Wystarczy, że do 1 grudnia dostarczy do Bursy wskazane rzeczy, które później zostaną zapakowane przez wolontariuszy i przekazane potrzebującym rodzinom. Każdego roku "bursowy" Mikołaj wraz ze Śnieżynkami odwiedza ponad 100 dzieci, co spotyka się z niezwykle ciepłym odbiorem.

Prosimy o wsparcie akcji charytatywnej zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorców. Dary można przekazywać do 1 grudnia do Bursy Szkolnej Nr 1 przy ulicy Kilińskiego 5/7. Dziękujemy za każdą darowiznę, która jest dla nas niezwykle ważna - apelują organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

14
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group