Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szykuj siły na wirtualne emocje!

Sobota, 3 stycznia 2009, 9:26
Aktualizacja: 9:27
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Szykuj siły na wirtualne emocje!
Pierwsze wirtualne zawody w Książnicy Karkonoskiej odbyły się 22 listopada.
Fot. TEJO
Lubisz gry komputerowe i osiągasz w nich dobre wyniki? Sprawdź swoje umiejętności w starciu z innymi zawodnikami podczas zorganizowanego przez Książnicę Karkonoską „Jeleniogórskiego sezonu gier komputerowych”. Zgłoszenia tylko do 5 stycznia, a pierwsze rozgrywki już dwa dni później.

To jedna z niewielu możliwości, by swoje komputerowe umiejętności wypróbować i porównać w oficjalnym starciu z innymi graczami z Jeleniej Góry. Wszystko za sprawą jeleniogórskiego sezonu gier komputerowych, który w tym roku rozegrany zostanie od 7 stycznia do 3 kwietnia br. Na uczestników czekają niezapomniane emocje oraz super nagrody.

– Tym razem gramy w FIFĘ 2008 oraz RTL Ski Jumping – mówi Rafał Przyszlak z Książnicy Karkonoskiej, organizator imprezy. Rozgrywki będą dwa razy w tygodniu we środy i w piątki w godzinach 14 - 18. Przez cały czas prowadzone będą tabele z punktami. Na koniec sezonu podliczymy punkty i wyłonimy zwycięzcę, na którego czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy dzieci i młodzież i czekamy na wszystkich chętnych.

Zapisy przyjmowane są do 5 stycznia w budynku Książnicy Karkonoskiej przy ulicy Bankowej 27 lub na email: turniejelonka@interia.pl. Więcej informacji na stronie Książnicy: www.bibliotekagrodzka.jelenia-gora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group