Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2966
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szybki PIT i Akademia Rynusia w Nowym Rynku

Wtorek, 21 marca 2017, 8:15
Autor: N–R
Jelenia Góra: Szybki PIT i Akademia Rynusia w Nowym Rynku
Fot. Użyczone/Nowy Rynek
W piątek i sobotę (24 i 25 marca) w Nowym Rynku pojawią się pracownicy urzędu skarbowego. Pomogą wypełnić PIT i wysłać e–deklarację. Z kolei w niedzielę odbędzie się wielki finał Akademii Rynusia. Najmłodsi zobaczą przedstawienie i wezmą udział w warsztatach plastycznych a co najważniejsze odbiorą nagrodę za udział w akademii. Wstęp wolny.

24 i 25 marca (w godz. 12.00-20.00) pracownicy urzędu skarbowego będą pomagać klientom Nowego Rynku w wypełnianiu zeznań podatkowych. W galerii handlowej będzie można również wprowadzić PIT-y do systemu e-deklaracje i wysłać bezpośrednio do urzędu skarbowego. Stanowisko Szybkiego PIT-u będzie zlokalizowane na poziomie +1, obok sklepu Quiosque. Akcja jest współorganizowana z Urzędem Skarbowym w Jeleniej Górze.

Żeby skorzystać z pomocy urzędników wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2016 roku. W przypadku korzystania z ulg podatkowych, należy przynieść potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć. Ważne, żeby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie - informacja te będzie potrzebna do identyfikacji danych w systemie e-deklaracje.

- Szybki PIT to świetna okazja, by uzyskać kompetentną pomoc przy wypełnianiu e-deklaracji oraz przesłać zeznanie podatkowe za pośrednictwem platformy internetowej. To nie tylko szybkie, proste i bezpieczne, ale również tanie rozwiązanie, ponieważ oszczędzamy pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na druk formularza czy znaczek pocztowy – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Nowy Rynek warto odwiedzić również w niedzielę (26 marca). W galerii handlowej odbędzie się finał zimowej Akademii Rynusia (godz. 12.00-14.00). Mali uczestnicy zobaczą teatrzyk „Ogon, tułów, szyja, głowa", a następnie wezmą udział w warsztatach „Plastelinowy świat zabawy”. Na koniec wszystkie dzieci, które regularnie uczestniczyły w Akademii Rynusia (przynajmniej 5 razy) otrzymają nagrodę - organizację przyjęcia urodzinowego w Strefie Zabaw Fun Park.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group