Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7953
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Szukaj okazji na foreksie, wygraj citroena DS5

Środa, 18 września 2013, 7:49
Aktualizacja: 7:52
Autor: Org
Region: Szukaj okazji na foreksie, wygraj citroena DS5
Fot. Org
16 września ruszyła druga edycja konkursu TMS Pro Daytrader. Główny cel to promocja idei rozważnego inwestowania na rynku walutowym, zgodnie z zasadą intra day. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Trójka najlepszych w finale otrzyma samochody marki Citroen z linii DS.

Pierwsza edycja konkursu TMS Pro Daytrader cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Inwestorom podobała się oryginalna formuła rywalizacji. DM TMS Brokers jest pierwszym brokerem w Polsce, który wyszedł poza utarte schematy zaproponował nietypowe zasady rywalizacji. Zwycięzcą TMS Pro Daytrader zostanie osoba, która uzyska najwyższą stopę zwrotu z trzech najlepszych dni. To oznacza, że wystarczą 3 dni udanych inwestycji, by sięgnąć po główną nagrodę. A jest nią Citroena DS5, eleganckie auto, którego nie powstydzi się żaden rasowy Daytrader. Wicemistrz otrzyma Citroena DS4, a zdobywca trzeciej nagrody Citroena DS3. Nagrodami za miejsca 4-10 będą szkolenia w Forex-University o wartości 3 000 zł.

- Nie bierzemy pod uwagę wyłącznie najwyższej stopy zwrotu w czasie zawodów. O kolejności w rankingu decyduje średnia z trzech najlepszych wyników dziennych. Dzięki temu uczestnicy mogą rozważniej poszukiwać okazji inwestycyjnych. Jest to zgodne z ideą daytradingu i przekazem edukacyjnym TMS Brokers – mówi Mariusz Potaczała, prezes DM TMS Brokers.

Pierwszy, bezgotówkowy etap rywalizacji, odbywa się na kontach z wirtualnym kapitałem. Potrwa od 16 września do 6 października. Uczestnicy na kontach demo będą operować wirtualną kwotą 10 000 zł. To rozgrzewka przed prawdziwymi emocjami i czas na zapoznanie się z zasadami gry. Warto jednak starać się o dobry wynik, bo najlepsza dziesiątka z pierwszego etapu otrzyma w nagrodę realne konto do gry w II etapie, zasilone kwotą 3000 zł.

Rywalizacja toczyć się będzie na nowoczesnej, intuicyjnej platformie TMS Pro, zaprojektowanej z myślą o daytraderach. Zapewnia błyskawiczne składanie i realizowanie zleceń. Na rynek można wejść jednym kliknięciem, praktycznie w każdym miejscu ekranu – przy otwartych wykresach, w zakładce z dostępnymi instrumentami, czy po prostu w panelu transakcyjnym. Proces inwestowania za pośrednictwem TMS Pro jest intuicyjny. Dla kogoś, kto po raz pierwszy ma dostęp do wersji demo platformy, wdrożenie zajmie najwyżej kilka minut. Płynność to kolejny atut TMS Pro. Platforma oferuje podgląd głębokości rynku, który znacząco ułatwia wybór odpowiedniego momentu do rozpoczęcia inwestycji.

Oprogramowanie cTrader, w oparciu o które działa platforma TMS Pro, zdobyło nagrodę dla najlepszej platformy transakcyjnej. Wyróżnienie zostało przyznane przez prestiżowy brytyjski tygodnik FX Week.
- Zainteresowanie platformą i konkursem jest spore. Warto podkreślić, że dzięki nowej formule konkursu do rywalizacji o główne nagrody można się włączyć praktycznie w każdej chwili. Późniejszy start nie przekreśla szans na końcowy sukces – mówi Marek Wołos, członek zarządu TMS Brokers.

By dołączyć do I etapu konkursu wystarczy zarejestrować się na stronie www.konkurs.tms.pl i wypełnić prosty formularz. Założenie konta demo trwa tylko kilka sekund.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1111
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group